Ögeler etikete göre görüntüleniyor: tyt kursu

Pazar, 20 Haziran 2021 19:09

TYT - AYT Hazırlık Kursu

TYT - AYT Hazırlık Kursu

 TYT - AYT hazırlık kursu, öğrencilerimizin üniversiteye geçiş dönemine hazırlandığı süreci ifade eder. Burada öğrencilerimiz için oluşturduğumuz 8, en fazla 12 kişilik sınıflarda derslerimizi maksimum verimlilikle vermeye özen gösteririz. TYT ve AYT hazırlık kursları kapsamında eşit ağırlık ve sayısal olmak üzere farklı sınıflar oluştururuz. 

Hazırlık kursuna katılan öğrencilerimize girdikleri seviye tespit sınavı neticesinde oluşturduğumuz müfredata uygun eğitim veririz. Anlamakta zorlandıkları konulara daha fazla zaman ayırarak eksiklerini kapatmalarında onları destekleriz. 

TYT - AYT hazırlık kursu,  her bölüm için sınavda çıkacak olan derslerin konu anlatımını alanında uzman öğretmenlerimizle gerçekleştiririz. Konu anlatımlarını soru ödevleri, soru çözümleri, etütler, deneme sınavları ile destekleriz. Türkiye’nin en iyi devlet liselerinde çalışmış öğretmen kadromuzla sınava hazırlıkta öğrencilerimizin rakiplerinden avantajlı olmalarını sağlarız. 

Özel ya da Grup Ders Seçeneği  

Öğrencilerimize salgın sürecinde yaşanan aksaklıkların olumsuz etkilerini telafi etmeleri için kapsamlı bir eğitim sistemi hazırlarız. Onları  talepleri doğrultusunda isterseniz özel ders programımıza isterseniz grup derslerimize kaydettirebilirsiniz. 

TYT-AYT hazırlık kursu içinde her dersi pratik ve akılda kalıcı bir şekilde anlatmayı önemseriz. Öğrencilerimiz için gerekli ders ekipmanlarını ve soru bankalarını temin ederiz. Hazırladığımız kurslarda hiçbir konuda eksik kalmadan, soru çözüm yöntemlerini daha pratik bir şekilde öğrenmelerini sağlarız. 

Pratik hap bilgileri kolay öğrenebilecekleri formülasyonların yanında ezberlemeleri gereken noktaları daha kolay ezberlemeleri için özel formüllerimiz mevcuttur. Öğrencilerimizin her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir. Bu nedenle onlar için hazırladığımız ders grupları dışında her birine özel çalışma programları hazırlarız. 

Biliriz ki her öğrencinin her derste sergilediği başarı eşit değildir. Örneğin bir eşit ağırlık öğrencisi sayısal derslerde başarı gösterirken tarihte aynı başarıyı gösteremiyor olabilir. Bu durumda öğrencinin zorlandığı konuları tespit ederiz. Ders hocalarımızla birlikte öğrencilerimizin eksik olduğu bu konuları nasıl daha kolay öğrenebileceğini onlara adeta bir koçluk vererek öğretiriz.      

TYT - AYT hazırlık Kursu Programı 

TYT AYT hazırlık grupları için: 

Eşit Ağırlıklarda: matematik, geometri, Türkçe, edebiyat tarih, coğrafya

Sayısallarda: matematik, geometri, Türkçe, fizik, kimya, biyoloji derslerinde konu anlatımları, soru çözümleri ve etütler yaparız. 

Her iki sınava da hazırlık yapan lise öğrencilerimize kurumumuz içinde gerçekleştirdiğimiz deneme sınavları yanında Türkiye çapında denemelere girme şansı da sunarız. Özdebir tarafından gerçekleştirilen Türkiye geneli deneme sınavları ile öğrencilerimize, gerçek sınava yakın bir denemeye girme olanağı veririz.

TYT - AYT Hazırlık Kursu Nasıl Olmalı?

Sınava hazırlık kursları, sadece konu anlatımı ve soru çözümünden ibaret olmamalıdır. Çünkü sınav sadece konuları anlamak ve soruları çözmekten ibaret değildir. Üstüne basa basa söylemek istediğimiz önemli bir detay şudur ki: “Öğrencilerimiz konuları ne kadar iyi kavrasalar da bazen soru çözümlerinde belli teknikleri uygularken zorlanabilirler.” Ancak bu aşılması mümkün olmayan bir sorun değildir. 

Uzman branş öğretmenlerimiz aracılığıyla her bir öğrencimiz çözmekte zorlandığı konuları daha kolay öğrenmelerini sağlarız. Onları yapamadıkları konularda daha çok test çözmeye teşvik ederek eksiklerini kapatmaları yönünde destekleriz. TYT – AYT hazırlık kursu sürecinde öğrencilerimizin sadece konuları öğrenip sınavda başarı göstermekten daha öte kaygılarına da şahit oluruz. 

Bunlardan bir tanesi sınavda zaman yönetimi bir diğeri ise yanlış yapma ya da istediği kadar başarılı olamama korkusudur. Bu korkular genellikle öğrencilerimizin üzerinde çok fazla baskı hissetmesinden kaynaklanır. Ancak hem aileleri hem de kurumumuz tarafından verilen psikolojik ve metodolojik destek sayesinde öğrencilerimizin sınavlara daha konsantre şekilde hazırlanmasına yardımcı oluruz. 

TYT - AYT Hazırlık Kursunun Avantajları

TYT - AYT hazırlık kursu kapsamında sınava hazırlanan öğrencilerimiz için rehberlik desteğimiz mevcuttur. Rehber öğretmenimizle düzenli görüşmeler yaparak sınav kaygısı hakkında konuşarak bu durumla nasıl başa çıkacakları konusunda onlara yönlendirmelerde bulunuruz. 

Boğaziçi Ders ayrıcalığıyla sınava hazırlanmanın ayrıcalıklarını şöyle sayabiliriz: 

 • Hazırlık sürecinde her an psikolojik ve eğitimsel anlamda destek alabilme şansı
 • Her konunun uzman branş öğretmenlerince en iyi yöntemlerle anlatılması 
 • Düzenli soru ödevleriyle konuların pekişmesi 
 • Düzenli soru çözümleriyle öğrencilerimizin yanlışlarını daha iyi anlayabiliyor olması
 • Düzenli deneme sınavlarıyla öğrencilerimizin eksiklerini tespit edip daha çok soru çözerek bu eksiklerini giderme olanaklarının bulunması
 • Sınavı psikolojik olarak nasıl yönetecekleri konusunda düzenli rehber öğretmen görüşmeleri 

TYT - AYT hazırlık kursu için sınırlı sayılı kontenjanımız dolmadan kaydınızı yaptırın!

Yayınlandığı Kategori YKS
Perşembe, 28 Ocak 2021 09:28

TYT Fen Yaz Kampı 2021

TYT Fen Yaz Kampı Programı (28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021)

TYT Fen Yaz Kampı Kursu

Temel Yeterlilik Testi sınavına girecek öğrencilere yönelik açılan yaz kampı kursunun bu programı, Fizik, Kimya, Biyoloji Ağırlıklı olarak yapılacaktır.

TYT Fen Yaz Kampı Kursunu Kimler Alabilir?

Lise seviyesinde 11. Sınıf ve 12. Sınıfa giden öğrencilerin yanı sıra mezun veya yeniden sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler alabilir.

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Kontenjanı Kaç Kişiliktir?

Her sınıf 8 ila 12 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Ancak Boğaziçi Ders Eğitim Kurumu olarak sınıfları 8 kişilik olabilecek şekilde planlamaya çalışıyoruz. Fazla talepleri için yeni sınıflar açıyor ve yeni gruplar kuruyoruz. Bazı durumlarda yeni sınıf açılacak kapasite talep olmaz ise mevcut sınıflara öğrencileri ekliyoruz yine de sınıfın normal kapasitesini aşmıyoruz.

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Kalitesi Ne Seviyededir?

Butik diyebileceğimiz daha az kişi ile ders yapma sebeplerimizden biri de her öğrenciye yeteri kadar ilgi göstermek ve her öğrencinin bir özel ders alıyor gibi yeterli seviyede eğitim alabilmesini sağlıyoruz. Yani diyebilir ki; sınıflarımızda özel ders kalitesinde butik ders anlatıyoruz ve her öğrencimizi yakından tanıyor aynı zamanda da eğitimini birebir takip ediyoruz.

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Müfredatı Nedir?

Uzun yıllar boyunca verdiğimiz yaz kampı kursların sonucunda her öğrencinin ihtiyacı olan eğitimin temelini oluşturacak yeterli saat ve ders içeriğini bir paket etrafında topladık ve bu paket içeriğine göre de bir fiyatı sabitlemeye çalıştık. Yine de bazı veli veya öğrencilerimiz için paketlerimiz özelleştirilebilir ve eksiklerini gidermek açısından saat veya alacağı ders çeşidi değiştirilebilir. Bazı durumlarda ise öğrenci için paket içerisinden sadece bazı branşlarda ders ihtiyaç olabilir ve bu durum için de diğer seçenekler çıkarılarak paket üzerinde değişiklik yapılabilir.

Kişiye özel kurs paketleri oluşturmak veya mevcut paketlerimiz üzerinde değişiklik yapmak için eğitim danışmanımız size yardımcı olacaktır.

TYT Fen Yaz Kampı Programı
Sınıflar 8 - 12 Kişilik
TYT Fizik 6 Saat
TYT Kimya 5 Saat
TYT Biyoloji 4 Saat
Haftada 15 Saat
Haftaiçi 4 - 5 Gün
Deneme 3 Adet
5 Haftada Toplam 75 Saat
Dersler Ö.Ö veya Ö.S
SBS 24 Haziran Perşembe

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Amacı

Öğrenciler, ister TYT ister YKS 'ye hazırlansın, yaz tatillerinin başında henüz okul düşüncesinden çok uzaklaşmadan ve motivasyonlarını kaybetmeden yaz tatilini değerlendirme programın adı TYT Fen Yaz Kampı Kursudur. Tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz pandemi yaşam biçimine alışmaya çalışırken hareketlerimizin kısıtlanmasının yanında sosyalleşmenin de önüne geçmiş yeni normallere geçiş sürecinde  oluşan eksiklerimiz olabildiğince büyüdü. Özellikle öğrencilerin eğitimine balta vuran Covid 19 tedbirleri yüzünden büyük eksiklik ve açık oluştu. Öğrencilerin bu eksiklerini hızlıca kapatmayı amaçladığımız TYT Fen Yaz Kampı Kursu ile Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinden öncelikle konu eksiklerini ve bunun yanında da soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle soru çözme yöntem ve hızlarını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Yaz Kampı Kursu her öğrencinin yaz tatilini avantaja çevirmelerini sağlayacağına inanıyoruz. Bu kamp sayesinde öğrenciler TYT Fen alanında pratik kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Haftada 5 hafta “toplamda 75 saat ders”  olarak planlanmıştır.
Kaynak: 

Her öğrenciye soru bankaları, ders föyleri ve konu tarama testleri verilmektedir.   Kullandığımız eğitim kaynakları yayınevleri tarafından tarafımıza özel hazırlanmış kaynaklar olup, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Sınıfları Nasıl Oluştur?

Yaz kampına katılacak her öğrenci öncelikle seviye belirleme sınavı olacaktır. Sınav sonrası değerlendirme ile öğrenciye uygun sınıf seviyesi belirlenir, Öğrenci kendi seviyesindeki diğer öğrencilerle aynı sınıfta bulunmanın konforu içerisinde eğitim alırken biz öğretmenlerimizle öğrencilerin seviyelerini hızlıca artıracak plan ve programlar yaparız. İki farklı sınıf seviyesindeki öğrenciler aynı dersi alsa bile farklı seviyede konu ve sorularla ve farklı eğitim şekliyle karşılaşırlar. Kamp sonunda her sınıfın seviyesin en. İyi sınıfın geldiği seviyeye ulaşmış olur.

Sınırlı sayıda gruplar açılacaktır.

Ders Merkezleri: Yaz kampı merkez ve şubelerimizde olacak şekilde planlanmıştır. 

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi:  28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021
TYT Yaz Kampı Kursu Öğretmenleri Hakkında Bilgilendirme

 Yaz kampı öğretmenlerimiz konusunun uzmanı olması yanında özellikle Fen ve Anadolu Liselerinde görev yapmış ve aynı zamanda da özel kurs merkezlerinde birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış, yeni sınav sistemine hakim, öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemiş, birçok öğrenciye de iyi dereceler yaptırmış Fizik, Kimya ve Biyoloji öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

 • TYT = Temel Yeterlilik Testi 
 • AYT = Alan Yeterlilik Testi
 • YKS = TYT + AYT / DİL
 • SBS = Seviye Belirleme Sınavı
 • Ö.Ö = Öğleden Önce
 • Ö.S = Öğleden Sonra
Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı
Çarşamba, 27 Ocak 2021 10:50

TYT Matematik Yaz Kampı 2021

TYT Matematik Yaz Kampı Programı (28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021)

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu

Temel Yeterlilik Testi sınavına girecek öğrencilere yönelik açılan yaz kampı kursunun bu programı, Matematik, Geometri, Türkçe Ağırlıklı olarak yapılacaktır.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursunu Kimler Alabilir?

Lise seviyesinde 11. Sınıf ve 12. Sınıfa giden öğrencilerin yanı sıra mezun veya yeniden sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler alabilir

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Kontenjanı Kaç Kişiliktir?

Her sınıf 12 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Ancak Boğaziçi Ders Eğitim Kurumu olarak sınıfları 8 kişilik olabilecek şekilde planlamaya çalışıyoruz. Fazla talepleri için yeni sınıflar açıyor ve yeni gruplar kuruyoruz. Bazı durumlarda yeni sınıf açılacak kapasite talep olmaz ise mevcut sınıflara öğrencileri ekliyoruz yine de sınıfın normal kapasitesini aşmıyoruz.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Kalitesi Ne Seviyededir?

Butik diyebileceğimiz daha az kişi ile ders yapma sebeplerimizden biri de her öğrenciye yeteri kadar ilgi göstermek ve her öğrencinin bir özel ders alıyor gibi yeterli seviyede eğitim alabilmesini sağlıyoruz. Yani diyebilir ki; sınıflarımızda özel ders kalitesinde butik ders anlatıyoruz ve her öğrencimizi yakından tanıyor aynı zamanda da eğitimini birebir takip ediyoruz.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Müfredatı Nedir?

Uzun yıllar boyunca verdiğimiz yaz kampı kursların sonucunda her öğrencinin ihtiyacı olan eğitimin temelini oluşturacak yeterli saat ve ders içeriğini bir paket etrafında topladık ve bu paket içeriğine göre de bir fiyatı sabitlemeye çalıştık. Yine de bazı veli veya öğrencilerimiz için paketlerimiz özelleştirilebilir ve eksiklerini gidermek açısından saat veya alacağı ders çeşidi değiştirilebilir. Bazı durumlarda ise öğrenci için paket içerisinden sadece bazı branşlarda ders ihtiyaç olabilir ve bu durum için de diğer seçenekler çıkarılarak paket üzerinde değişiklik yapılabilir.

Kişiye özel kurs paketleri oluşturmak veya mevcut paketlerimiz üzerinde değişiklik yapmak için eğitim danışmanımız size yardımcı olacaktır.

TYT Matematik Yaz Kampı Programı
Sınıflar 12 Kişilik
TYT Matematik 10 Saat
TYT Geometri 5 Saat
TYT Türkçe 5 Saat
Haftada 20 Saat
Haftaiçi 5 Gün
Deneme 3 Adet
5 Haftada Toplam 100 Saat
Dersler Ö.Ö veya Ö.S
SBS 24 Haziran Perşembe

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Amacı

Öğrenciler, ister TYT ister YKS 'ye hazırlansın, yaz tatillerinin başında henüz okul düşüncesinden çok uzaklaşmadan ve motivasyonlarını kaybetmeden yaz tatilini değerlendirme programın adı TYT Matematik Yaz Kampı Kursudur. Tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz pandemi yaşam biçimine alışmaya çalışırken hareketlerimizin kısıtlanmasının yanında sosyalleşmenin de önüne geçmiş yeni normallere geçiş sürecinde  oluşan eksiklerimiz olabildiğince büyüdü. Özellikle öğrencilerin eğitimine balta vuran Covid 19 tedbirleri yüzünden büyük eksiklik ve açık oluştu. Öğrencilerin bu eksiklerini hızlıca kapatmayı amaçladığımız TYT Matematik Yaz Kampı Kursu ile Matematik, Geometri ve Türkçe derslerinden öncelikle konu eksiklerini ve bunun yanında da soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle soru çözme yöntem ve hızlarını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Yaz Kampı Kursu her öğrencinin yaz tatilini avantaja çevirmelerini sağlayacağına inanıyoruz. Bu kamp sayesinde öğrenciler TYT Matematik alanında pratik kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Haftada 5 hafta “toplamda 100 saat ders”  olarak planlanmıştır.
Kaynak: 

Her öğrenciye soru bankaları, ders föyleri ve konu tarama testleri verilmektedir.   Kullandığımız eğitim kaynakları yayınevleri tarafından tarafımıza özel hazırlanmış kaynaklar olup, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Sınıfları Nasıl Oluştur?

Yaz kampına katılacak her öğrenci öncelikle seviye belirleme sınavı olacaktır. Sınav sonrası değerlendirme ile öğrenciye uygun sınıf seviyesi belirlenir, Öğrenci kendi seviyesindeki diğer öğrencilerle aynı sınıfta bulunmanın konforu içerisinde eğitim alırken biz öğretmenlerimizle öğrencilerin seviyelerini hızlıca artıracak plan ve programlar yaparız. İki farklı sınıf seviyesindeki öğrenciler aynı dersi alsa bile farklı seviyede konu ve sorularla ve farklı eğitim şekliyle karşılaşırlar. Kamp sonunda her sınıfın seviyesin en. İyi sınıfın geldiği seviyeye ulaşmış olur.

Sınırlı sayıda gruplar açılacaktır.

Ders Merkezleri: Yaz kampı merkez ve şubelerimizde olacak şekilde planlanmıştır. 

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi: 28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021
TYT Yaz Kampı Kursu Öğretmenleri Hakkında Bilgilendirme

 Yaz kampı öğretmenlerimiz konusunun uzmanı olması yanında özellikle Fen ve Anadolu Liselerinde görev yapmış ve aynı zamanda da özel kurs merkezlerinde birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış, yeni sınav sistemine hakim, öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemiş, birçok öğrenciye de iyi dereceler yaptırmış Matematik, Geometri ve Türkçe öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

 • TYT = Temel Yeterlilik Testi 
 • AYT = Alan Yeterlilik Testi
 • YKS = TYT + AYT / DİL
Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı
Pazartesi, 25 Kasım 2019 15:16

TYT Yaz Kampı Kursu

TYT Yaz Kampı Kursu

 

Yaz Kampı: Şirinevler ve Mecidiyeköy Şubelerinde olacaktır.

Lise 11. sınıf ve 12. sınıfa geçen öğrenciler için hazırladığımız (8-12 kişilik) sınıflarda, özel ders kalitesinde kurs vermekteyiz. TYT yaz kampı kurs içeriği aşağıdaki gibidir. Kişiye özel kurs paketler oluşturmak veya mevcut paketler üzerinde değişiklik yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı
Pazartesi, 25 Kasım 2019 15:16

TYT Matematik Yaz Kampı 2020

TYT Matematik Yaz Kampı

 

Yaz Kampı: Şirinevler ve Mecidiyeköy Şubelerinde olacaktır.

Lise 11. sınıfa ve 12. sınıfa geçen öğrenciler için özenle oluşturduğumuz (Sosyal Mesafe ye uygun şekilde 6 kişilik) sınıflarda, özel ders kalitesinde eğitim vermekteyiz. TYT Matematik yaz kampı kurs içeriği aşağıdaki gibidir. Kişiye özel kurs paketler oluşturmak veya mevcut paketler üzerinde değişiklik yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı
Cumartesi, 06 Temmuz 2019 10:31

TYT Kurs Paketleri

TYT Kurs Paketleri

Mezun öğrenciler için hazırladığımız YKS kursumuzda, özenle oluşturulmuş butik sınıflarda, küçük gruplarla özel ders kalitesinde eğitim vermekteyiz. Kursumuzun içeriği aşağıda belirtilmiştir. Kurs paketinde değişiklik için eğitim danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

(Sınıflarımız şubelerimize göre farklılık gösterebilmektedir. Sınıflara aldığımız öğrenci sayısını mümkün olan en alt seviyede tutmaktayız. Lütfen kayıt yaptırmak istediğiniz kurs merkezimizle kayıt yaptırmak istediğiniz program için sınıf mevcudu için bilgi alınız.)

EŞİT AĞIRLIK KURSU (MEZUN ÖĞRENCİ)

TYT KURSU

 • Uzman ders öğretmenleri tarafından eğitim verilir.
 • Eylül 2023 - Haziran 2024
 • Hafta İçi veya Hafta Sonu
 • Matematik TYT 3 Saat 
 • Geometri TYT 1 Saat 
 • Türkçe TYT 3 Saat 
 • Tarih TYT 2 Saat
 • Coğrafya TYT 2 Saat
 • Deneme 24 Adet
 • Soru Çözüm 2 Saat
 • Etüt 2 Saat
 • Haftalık 15 Saat
 • Toplam 40 hafta
 • Toplam 600 Saat
 • Başlama Tarihi: 12 Eylül 2023

 

SAYISAL KURSU (MEZUN ÖĞRENCİ)

TYT KURSU

 • Uzman ders öğretmenleri tarafından eğitim verilir.
 • Eylül 2022 - Haziran 2023
 • Hafta İçi veya Hafta Sonu
 • Matematik TYT 3 Saat 
 • Geometri TYT 1 Saat 
 • Türkçe TYT 2 Saat
 • Fizik TYT 2 Saat
 • Kimya TYT  2 Saat
 • Biyoloji TYT  1 Saat
 • Soru Çözümü ve Etüt 4 Saat
 • Deneme 24 Adet
 • Haftalık 15 Saat
 • Toplam 40 hafta
 • Toplam 600 Saat
 • Başlama Tarihi: 12 Eylül 2023

BAŞVUR 

Kurs merkezimizde özel ders kalitesinde  ders vermekteyiz. Kurs içeriği yukarıdaki gibi belirtilmiş olup kurs paketinde değişiklik için eğitim danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Paket içeriğine göre her dersten sınav sistemine göre hazırlanmış konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları verilmektedir. Ücretsiz Deneme Dersimiz vardır.  Kurs süresince 24 adet YKS kurum denemeleri ve 6 adet ÖZDEBİR Türkiye Geneli deneme sınavı yapılmaktadır.  Her öğrenci için bir eğitim danışmanı atanır. Tüm eğitim faaliyetleri ayrıntılı bir şekilde programlanır ve takip edilir. Eğitim danışmanımız ailelerle her hafta düzenli olarak bilgi alışverişi yapar.  Ev için verilen ödev ve programlar eksiksiz tamamlanmalıdır. Kayıtlı öğrencilerimiz ders içinde ve ders dışında kurum kurallarına uymak zorundadır. 

TYT = Temel Yeterlilik Testi 

AYT = Alan Yeterlilik Testi

YKS = TYT + AYT / DİL

 

Yayınlandığı Kategori Paket Programlar
Çarşamba, 07 Kasım 2018 21:55

TYT Matematik Yaz Kampı 2019

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu 2019

Lise 11. sınıfa ve 12. sınıfa geçen öğrenciler için özenle oluşturduğumuz (8-12 kişilik) sınıflarda, özel ders kalitesinde eğitim vermekteyiz. TYT yaz kampı kurs içeriği aşağıdaki gibidir. Kişiye özel kurs paketler oluşturmak veya mevcut paketler üzerinde değişiklik yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı

Talep Formu

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.