Kurs Paketlerinde İndirim! Yarıyıl bitti bile tüm öğrencilerimiz geride bıraktıkları eğitim-öğretim dönemini bir şekilde bitirdi, bazı öğrenciler sevindi, bazıları üzüldü, bazıları ise karnesini göstermemek için elinden geleni yapıyor ancak sonuç ne olursa olsun! Öğrenciler hala bizim çocuklarımız olmaya devam edeceklerdir. Bizde eğitim kurumu olarak öğrencilere destek vermek adına başarılarını ödüllendirmek…
Programın Hedefi: TYT'ye hazırlanan ve TYT pratiği kazanmak isteyenlere yönelik 11.sınıf, 12. sınıf ve mezun olan öğrencilerin ikinci dönemlerini değerlendirme programıdır. Program sonunda Matematik , Türkçe ve Fen bilimleri derslerini konu ve soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle tamamlamalarını sağlayarak, öğrencilerin TYT sınavını avantaja çevirmelerini hedeflemektedir. TYT Kampı Paket İçeriği: Paket…
TYT Türkçe - TYT Matematik ve YKS Tüm Dersler için Paket Programlar 12. sınıf ve mezun öğrenciler için hazırladığımız (6-12 kişilik) sınıflarda, özel ders kalitesinde butik ders vermekteyiz. YKS ve TYT Paketlerimizin içeriği aşağıdaki gibidir. Kişiye özel paketler oluşturmak veya mevcut paketler üzerinde değişiklik yapmak için bizi arayabilirsiniz.
İlköğretim 2. sınıf öğrencileri için hazırladığımız özel sınıflarda (6 kişilik) özel ders kalitesinde butik ders vermekteyiz. Paket içeriği aşağıdaki gibi belirtilmiş olup özel ders paketinde değişiklik için eğitim danışmanımızla görüşünüz.
İlköğretim 3. sınıf öğrencileri için hazırladığımız özel sınıflarda (6 kişilik) özel ders kalitesinde butik ders vermekteyiz. Paket içeriği aşağıdaki gibi belirtilmiş olup özel ders paketinde değişiklik için eğitim danışmanımızla görüşünüz.
İlköğretim 4. sınıf öğrencileri için hazırladığımız özel sınıflarda (6 kişilik) özel ders kalitesinde butik ders vermekteyiz. Paket içeriği aşağıdaki gibi belirtilmiş olup özel ders paketinde değişiklik için eğitim danışmanımızla görüşünüz.
Page 1 of 3
София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3