İtalyanca Özel Ders

İtalyanca özel ders tekliflerine bakıldığında iki etken bu dilde özel dersin gerekliliğini gösterir. Bunlar;

İtalyanca dilinde eğitim veren ortaöğretim okulları ve iş hayatında bu dilin gerekliliği. Firmaların farklı bölümlerinde yabancı dilde konuşma ve yazma becerisi olan nitelikli çalışanlara ihtiyaç duyulur. İtalyanca da bu dillerden biridir. İtalyanca dil bilen çalışan bölümünde başarı düzeyi de artacaktır. İtalyanca dilinin iş yaşamındaki payı büyüktür. İtalyanca özel ders verebilecek öğretmenin iş terimlerini bilmesi ve aktif konuşma ve yazmayı da öğretebilmesi gerekir. Ayrıca bu dilde eğitim verebilecek İtalyancaözel ders öğretmenin sayısının az oluşu bu dilin özel ders fiyatını arttırmıştır.

BogaziciDers.com İtalyanca özel ders öğretmenleri ile birebir eğitim vermektedir. İtalyanca özel ders öğretmenlerimizin İtalyan Lisesi mezunu olmaları öğrencilerimize büyük rahatlık sağlamıştır. Özel İtalyanca ders öğretmenlerimiz Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi ya da mezunudur. İtalyan Lisesi mezunu, genç ve başarılı özel ders öğretmenlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Boğaziçili İtalyanca özel ders öğretmenleri ile İtalyanca öğrenimi ve okula yardımcı özel İtalyanca matematik, İtalyanca fizik ve İtalyanca kimya ders öğretmenleri.

Bu kategorideki diğerleri: « Çince Özel Ders Rusça Özel Ders »

Talep Formu

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.