İngilizce Geometri Özel Ders

İngilizce Geometri, geometri dersinden farklı olarak yabancı dilde eğitim veriyor diyemeyiz, yabancı dil eğitimide veriyor demek daha doğru olur.

İngilizce Geometri dersinden yapılacak ders, geometri dersini anlatmanın yanında eksik olan yabancı dil bilgisini de tamamlamaktır. öğrenciler yabancı dil biliyor diye düşündüğümüzde büyük bir hata yaptığımızı görüyoruz bu nedenle ingilizce geometri dersi anlatan özel ders öğretmenlerimiz, öğrencinin seviyesine göre ingilizce bilgisini kullanıyor. Öğrenci seviyesine göre ders anlatımı yapılmayan öğrenciler hem ingilizce bilgileri eksik kalıyor hem de coğrafya dersini anlamamış oluyorlar. Bu nedenle Öğretmenlerimizi seçerken ingilizce bilglerinin yanında alan bilgilerini ve eğitici özelliklerine de bakıyoruz.

İngilizce Geometri öğretmenlerimiz özel ders 'e hazırlanırken çıkmış sorular, çözümlü örnekler ve konu anlatımların ışığında öğrencinin seviyesine göre hazırlık yapmaktadırlar. Öğrencilerimiz ders işlerken öğretmenlerin ilgi odakları olduklarından dolayı ne çekingen nede hiper aktif olanlar özel ders 'te farklı durumlara giremiyorlar bu nedenle de özel ders yüksek verimlilik saplamaktadır. Öğrencilerimizi gözlemleyen öğretmenlerimiz ise normal ders anlatımının yanında rehberlik hizmeti de vermekte, öğrencinin psikolojisine göre davranmaktadırlar. Öğrenci rahat hissettiği ortamda yüksek öğrenim yeteneği göstermektedir.

İngilizce özel ders öğretmenlerimiz diğer özel ders öğretmenlerimiz kadar iddalıdırlar.

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)
Lütfen tam adınızı giriniz

E-mail(*)
Lütfen e-mail adresinizi giriniz

Telefon(*)
Lütfen telefon numaranızı giriniz

Talep Edilen Ders(*)
Lütfen bir ders seçiniz

Seviye(*)
Lütfen bir seçim yapınız

Ders Tipi(*)
Lütfen bir seçim yapınız

(*)
Lütfen açık rıza metnini okuyup kabul ediniz

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.