Yabancı Dil Özel Ders Eğitimi

Her biri Türkiye'de derece yapmış Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden veya mezunlarından İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca

dersleri almak ister misiniz? YGS-LYS, Ortaokul, Orta Öğretim ve İlköğretim okul derslerinde tecrübeli ve başarıyı yakalamış Boğaziçili özel ders öğretmenleri olarak ders veriyoruz.

Derslerimizi gruplar halinde veya bire bir olarak Şirinevler'deki büromuzda vermekteyiz. Gerekli hallerde öğrencinin evinde de ders hizmeti de sağlayabiliyoruz.
Yabancı dil, özellikle de İngilizce, hayatın birçok alanında ihtiyaçtan daha fazlası haline geldi. Bir lisan bilmek, kişiye iş hayatında önemli bir nitelik kazandırdığı gibi bu durum günümüz rekabet ortamında, bir ayrıcalık olmaktan çok bir zorunluluk haline geldi. İş hayatında ihtiyaç duyulan yabancı dil özel dersleri; özel ders İngilizce, özel ders Fransızca, özel ders Almanca, özel ders Rusça, özel ders İtalyanca, özel ders İspanyolca ve özel ders Japonca dır.

Fransızca özel ders ve Almanca özel ders talebi eğitim ve iş amaçlıdır. Rusça özel ders, İtalyancaözel ders, İspanyolca özel ders, Çince özel ders ve Japoncaözel ders tekliflerinin nedeni iş yaşantısından kaynaklanır. Lise veya üniversite düzeyinde yabancı dil derslerine ihtiyaç duyulabileceği gibi, iş amaçlı olarak da yabancı dil derslerinde özel ders gerekli olabilir. Özel ders öğretmeni amaca uygun olarak uzmanlaşmış olmalıdır.

Yabancı dilde eğitim veren ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine matematik, fizik ve kimya gibi önemli dersleri İngilizce, almaca veya Fransızca anlatmak gerekir. Örneğin Almanca eğitim veren Alman Lisesi için almanca matematik, almanca fizik dersleri programda yer alır. Almanca matematik, almanca fizik ve almanca kimya özel dersleri BogaziciDers özel ders öğretmenleri tarafından verilebilmektedir. Bu liselerden mezun olmuş ve BogaziciDers grubunda bulunan öğretmenlerimiz Almanca matematik, almanca fizik, İngilizce matematik, İngilizce fizik, İngilizce kimya, Fransızca matematik, Fransızca fizik, İtalyanca matematik, İtalyanca fizik özel derslerini verebilmektedir.


Boğaziçili özel ders öğretmenleri ile İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, İtalyanca özel ders. İngilizce özel ders, Fransızca özel ders, Almanca özel ders, Rusça özel ders, İtalyanca özel ders, İspanyolca özel ders, Japonca özel ders, Çince özel ders öğretmenleri BogaziciDers.com'da.

Bu kategorideki diğerleri: « Yabancı Dil Dersleri

Talep Formu

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.