Sınıf Ortamı ve Özel Ders

Genel sınıf düzeyini dikkate alınarak işlenen derste bireysel farklılıklar göz ardı edilmiştir. Öğrencinin her fizyolojik veya psikolojik durumunu öğretmen her zaman takip edemeyebilir. Her öğrencinin öğrenme yöntemi, uyarılmış düzeyi, öğrenme hızı ve güdülenmesi farklıdır. Öğrenci tarafında öğrenmeyi etkileyen bu kadar etken olması tam ve anlamlandırılmış öğrenmenin kolay olmayacağını ve bunun okul ortamında karşılanmamasının mantıklı nedenini gösterir. Birebir özel derste;

Özel öğretmen sadece bir öğrencisi ile hedefleri ile ilgilenecektir

Özel ders öğretmeni sadece bir özel ders öğrencisinin fizyolojik ihtiyaçlarını gidermesi gerekir

Özel ders öğrencisi için öğrenme ortamı hazırlayacaktır.

Özel ders öğretmeni sadece bir özel ders öğrencisinin uyarılmışlık düzeyini ve dikkatini etkili duruma getirmesi gerekecektir

Özel ders öğretmeni sadece bir özel ders öğrencisinin öğrenme psikolojisini dikkate alarak ders işleyecektir.

Özel ders ile sınıf ortamından oluşan bu gibi olumsuzlukların önüne geçilecektir. Öğretim için gerekli bütün donanım sağlandığında kısa zamanda çok fazla bilgi işlenebilecektir. BogaziciDers özel ders grubu ile özel ders almak isteyen aileler eğitim danışmanlığını en başarılı bir şekilde yürüten özel ders grubuna katılıyor.

Sınıf Ortamı ve Özel Ders: BogaziciDers.com, Sınıf Ortamı ve Özel Ders. BogaziciDers özel ders grubu ile çalışan aileler, eğitim danışmanlığını en başarılı bir şekilde yürüten özel ders grubuna katılıyor.

Eğitim – öğretim sektöründe yakın zamanda meydana gelen köklü değişikliklere baktığımızda;

*4+4+4 eğitim *İlköğretim müfredat programı *Çağdaş yaklaşım ve stratejilerini kullanma

Bütün bu değişmelerin ortak amacı öğrenciyi merkeze alan bir çağdaş yaklaşım ile eğitim ve öğretim ortamı gerçekleştirmek. Öğrencinin merkeze alınmasıyla öğrenci üzerindeki akademik sorumluluğun öğrenci tarafından da anlaşılmaya başlanması sağlanmıştır. Bunun gerçekleşmesi için çağdaş yaklaşımın altını çizdiği öğrenci için demokratik bir ortam oluşturmak önemlidir. Bu amaç doğrultusunda yeni öğretmenler adayları için de öğretmen yetiştiren eğitim fakültelerin zorunlu tezsiz yüksek lisans programı uygulamaya başlanmıştır.

Değişiklilerin öğrenci ve veli tarafına bakıldığında ise yarış gittikçe zorlaşmakta. Veliler öğrencilerini yarıştırmakta. Çocuklarına okul dışında da sınava yönelik takviyeler yapmaktadırlar. Birebir özel ders ortamının faydalarından yararlanan öğrencilerin sayısı giderek artmaktadır.

BogaziciDers özel ders ve eğitim danışmanlığı ile çalışan ailelerimiz 7 yıldır kazanmaktadır. Özel dersin yeni programdaki zorunluluğunu gören aileler BogaziciDers kurumu ile çalışmaktadır.

Özel ders öğretmenleri ile yeni eğitim sistemine uyum kolaylıkla sağlanır. Yarışı önde bitirmek isteyen bilinçli aileler özel ders öğretmenleri en iyi verimi sağlamaktadırlar.

Eğitim-Öğretim Sektöründe Boğaziçili özel ders öğretmenleri ile başarıyı yakalayın.

Özel Ders İlan

BogaziciDers.com bir ilan sitesi değildir. Sitemizin öğretmenleri BoğaziçiDers Eğitim ve Danışmanlık kurumunun öğretmenleridir.

Özel ders ilan sitelerinin çalışma anlayışı diğer ilan sitesinin çalışma anlayışından farklı değildir. İlan sitelerinde ürünün resmi ve ürün hakkındaki bilgi sitede yayınlanır. Böylece ürün sanal olarak alıcıya sunulur. İlan siteleri müşteri memnuniyetini benimsemez. Ürün ile ilgili hiçbir sorumluluk almaz. Özel Ders İlan siteleri de aynı çalışma sistemi ile çalışır.

İlan sitelerinde güvenirlik yoktur. İlan siteleri sorumluluk almazlar ve ürün ya da iş görüşmelerinin sorumluluğunu kullanıcıya bırakır. BogaziciDers.com ise bir ilan sitesi değildir. Öğretmenlerimiz kurumuza bağalı çalışırlar. Veli ve öğrenci memnuniyeti kurumun güvencesi altındadır. Öğretmen ile iletişimlerde BogaziciDers.com bütün sorumluluğu alır. Öğretimde 7/24 rehberlik sağlar.

BogaziciDers.com, çalışma anlayışı ile özel ders danışmanlığında bir ilktir. Güvenilir ve başarılı 500 yakın özel ders öğretmenleri ile İstanbul’un her semtinde özel ders hizmeti veren özel ders sitesi .

BogaziciDers.com bir özel ders eğitim danışmanlığı sitesidir.

Bu kategorideki diğerleri: « Neden Bire Bir Özel Eğitim?

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.