Neden ‘Boğaziçi Ders Özel Ders ve Eğitim Danışmanlık Merkezi’ ile Özel Ders?

Özel Ders mi? İddialıyız!

Özel Ders: BİREBİRDİR, EN İYİ VERİMİ SAĞLAR... BogaziciDers.com, Türkiye'nin ilan sitesi olmayan ilk özel ders sitesidir. 7 yıllık deneyimi ve sadece Boğaziçililerden oluşan geniş özel ders öğretmen kadrosu ile özel derste iddialı olduğunu kanıtlamıştır. 

Geniş ve Deneyimli Özel Ders Eğitimci Kadrosu...

Özel ders öğretmenlerimizin birçoğu Türkiye'nin en prestijli liselerinde eğitim almış ve hepsi Boğaziçi Üniversitesi Mezunu ya da öğrencisidir. Kapsamlı özel ders eğitimci kadromuz sayesinde, aradığınız profildeki özel ders hocasını kolayca bulabilirsiniz.

Ailelere 24 Saat Özel Ders Danışmalık ve Rehberlik Desteği…

Özel Ders: ANINDA YARDIM, AİLENİN BİLGİLENMESİNİ SAĞLAR... Özel ders eğitmenlerimiz, ailelere 24 saat ÜCRETSİZ rehberlik desteği vermektedir. Aile ve özel ders öğretmeni arasındaki oluşabilecek sorunlarda BogaziciDers'in sorumluluğu altındadır. Bu gibi durumlarda BogaziciDers danışmanları en kısa sürede devreye girer ve güvenilir bir özel dersin devamlılığı sağlarlar.

Kapsamlı Öğretmen-Arama Motoru…

BogaziciDers Türkiye'nin en gelişmiş "özel ders öğretmen" arama motoruna sahiptir. Arama sistemi sayesinde eğitimcileri; boş zamanlarına, verdiği özel derse, bölümüne, bildiği dillere, özel ders verdiği yerlere, yaş ve cinsiyetine, özel ders deneyimine, ve eğitim videosu olup olmamasına göre tarayabilirsiniz.

Boğaziçili Geniş ve Deneyimli Özel Ders Eğitimci Kadrosu, Ailelere 24 Saat Danışma ve Özel Ders Rehberliği, Kapsamlı Özel Ders Öğretmen - Arama Motoru ile özel derste iddialıyız. Özel matematik dersiözel fizik dersiözel kimya dersiözel ingilizce dersi öğretmenlerini BogaziciDers.com grubunda bulabilirsiniz.

Neden ‘BogaziciDers Özel Ders ve Eğitim Danışmanlık Merkezi’ ile Özel Ders?

Örgün Eğitim: Amaca göre hazırlanmış programlarla okul çatısı altında, belirli yaş grubundaki ve aynı seviyedeki bireyler için yapılan düzenli eğitimdir.

Fakat Özel Ders; ...BİREBİRDİR...

Özel ders, öğretmenle öğrenci arasındaki uzaklığı en aza indiren bir öğretim şeklidir.

Fakat Özel Ders; ...EN İYİ VERİMİ SAĞLAR...

Özel ders sayesinde en az zamanda daha fazla konu işlenir. Bu nedenle öğrenme verimi yüksektir. Birçok konuyu çok kısa bir zaman zarfında bitirebilmenin kestirme yoludur.

Fakat Özel Ders; ...İLGİ ODAĞI OLMANIZI SAĞLAR...

Özel derste her an göz önünde bulunduğunuzdan sürekli motive edilirsiniz. Bu eğitim sistemimizin en zayıf noktalarından birisine çözüm getirmektedir. İlgi alanından uzak öğrenci yeterince motive olamaz; bu da onun derslerden soğumasına ve hatta dersi sevmemesine neden olur. Özel dersle bu soruna etkin bir şekilde çözüm getirilir.

Fakat Özel Ders; ...ANINDA YARDIM SAĞLAR...

Kafanıza takılan soruyu öğretmeninize her an sorabilirsiniz, yapılan yanlışlar yanı başınızdaki öğretmen tarafından hemen çözülür. Buda öğrenme zevkini ve motivasyonu arttırır. Oysa çoklu eğitimin yapıldığı okul veya dershanede bu yardımı her an alamayabilirsiniz.

Fakat Özel Ders; ...AİLENİN BİLGİLENMESİNİ SAĞLAR...

Özel ders, öğretmen ve veli arasındaki iletişimi en yüksek noktaya çıkarır. Bu şekilde velinin her hafta düzenli olarak bilgilenmesi sağlanır.

Bu kategorideki diğerleri: « Kurumsal Mesaj Özel Ders Talep Formu »

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.