LGS Yaz Kampı 2021 LGS Yaz Kampı 2021 Boğaziçi Ders

LGS Yaz Kampı Programı (21 Haziran - 16 Temmuz)

LGS Yaz Kampı Kursu

Lise Geçiş Sınavına girecek öğrencilere yönelik açılan yaz kampı kursu olan bu programda, Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe ağırlıklı olarak yapılacaktır.

LGS Yaz Kampı Kursunu Kimler Alabilir?

Ortaokul seviyesinde son sınıfa gidecek olan öğrenciler alabilir.

LGS Yaz Kampı Kursu Kontenjanı Kaç Kişiliktir?

Her sınıf 8 ila 12 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Ancak kurumumuz sınıfları 8 kişilik olabilecek şekilde planlamaya çalışır. Gelen taleplerin bir kısmı için yeni sınıflar açar ve yeni gruplar kurar. Bazı durumlarda yeni sınıf açılacak kapasite talep olmaz ise mevcut sınıflara öğrencileri ekler yine de sınıfın normal kapasitesini aşmaz.

LGS Yaz Kampı Kursu Kalitesi Ne Seviyededir?

Butik diyebileceğimiz daha az kişi ile ders yapabilme anlayışına önceden beri sahiptik ancak pandemi ile birlikte daha az insan ile etkileşimde olmanın önemi bir kat daha artmış oldu. Daha az öğrenci ile ders işleme sebeplerimizden bir diğeri de her öğrenciye yeteri kadar ilgi göstermek ve her öğrenciye özel ders alıyor gibi yeterli seviyede eğitim alabilmesin önemini anlıyoruz. Şunu gönül rahatlığıyla diyebiliriz ki; sınıflarımızda özel ders kalitesinde butik ders anlatıyoruz ve her öğrencimizi yakından tanıyor aynı zamanda da eğitimlerini birebir takip ediyoruz.

LGS Yaz Kampı Kursu Müfredatı Nedir?

Yıllar boyunca edindiğimiz yaz kampı kursu tecrübesinin sonucunda her öğrencinin ihtiyacı olan eğitimin temelini oluşturacak yeterli saat ve ders içeriğini bir paket etrafında topladık ve bu pakete bir fiyatı belirlemeye çalıştık. Yine de bazı veli veya öğrencilerimiz için paketlerimiz özelleştirilebilir ve eksiklerini gidermek açısından saat veya alacağı ders çeşidi değiştirilebilir. Öğrenciler paket içerisindeki sadece bazı branşlarda derslere ihtiyacı olabilir. Bu durumda paket üzerinde değişiklik yapılabilir.

Kişiye özel kurs paketleri oluşturmak veya mevcut paketlerimiz üzerinde değişiklik yapmak için eğitim danışmanımız size yardımcı olacaktır.

2021 LGS Yaz Kampı Programı
Sınıflar 8 - 12 Kişilik
LGS Matematik 12 Saat
LGS Fen Bilimleri 8 Saat
LGS Türkçe 5 Saat
Haftada 25 Saat
Haftaiçi 5 Gün
LGS Deneme 3 Adet
4 Haftada Toplam 100 Saat
Dersler Ö.Ö veya Ö.S
SBS 17 Haziran Perşembe

LGS Yaz Kampı Kursu Amacı

Öğrenciler LGS'ye hazırlanmaya yaz tatilin başında henüz okul düşüncesinden çok uzaklaşmadan ve motivasyonlarını kaybetmeden "yaz tatilini değerlendirme programı"nın adı LGS Yaz Kampı Kursudur. Tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz pandemi yaşam biçimine alışmaya çalışırken hareketlerimizin kısıtlanmasının yanında, sosyalleşmenin de önüne geçmiş, yeni normallere geçiş sürecinde oluşan eksiklerimiz çok fazla büyüdü. Özellikle öğrencilerin eğitimine balta vuran Covid 19 tedbirleri eğitimde büyük eksiklikler ve açıklar oluşturdu. Öğrencilerin eğitimdeki bu eksiklerini hızlıca kapatmayı amaçladığımız LGS Yaz Kampı Kursu ile Matematik, Fen Bilimleri ve Türkçe derslerinden öncelikle konu eksiklerini ve bunun yanında da yeni nesil soru tipleriyle çözüm odaklı yöntemleri öğrenmelerini ve soru çözme pratiği kazanmalarını amaçlıyoruz. Yaz Kampı Kursu her öğrencinin yaz tatilini avantaja çevirmesini sağlayacağına inanıyoruz. Bu kamp sayesinde öğrenciler LGS alanında pratik kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Haftada 4 hafta “toplamda 100 saat ders”  olarak planlanmıştır.
Kaynak: 

Her öğrenciye soru bankaları, ders föyleri ve konu tarama testleri verilmektedir.   Kullandığımız eğitim kaynakları yayınevleri tarafından tarafımıza özel hazırlanmış kaynaklar olup, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

LGS Yaz Kampı Kursu Sınıfları Nasıl Oluştur?

Yaz kampına katılacak her öğrenci öncelikle seviye belirleme sınavı (SBS) olacaktır. Sınav sonrası değerlendirme ile öğrenciye uygun sınıf seviyesi belirlenir, Öğrenci kendi seviyesindeki diğer öğrencilerle aynı sınıfta bulunmanın konforu içerisinde eğitim alırken biz öğretmenlerimizle öğrencilerin seviyelerini hızlıca artıracak plan ve programlar yaparız. İki farklı sınıf seviyesindeki öğrenciler aynı dersi alsa bile farklı seviyede konu ve sorularla ve farklı eğitim şekliyle karşılaşırlar. Kamp sonunda her sınıfın seviyesin en. İyi sınıfın geldiği seviyeye ulaşmış olur.

Sınırlı sayıda gruplar açılacaktır.

Ders Merkezleri: Yaz kampı merkez ve şubelerimizde olacak şekilde planlanmıştır. 

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi:  21 Haziran 2021 – 16 Temmuz 2021
LGS Kampı Kursu Öğretmenleri Hakkında Bilgilendirme

 Yaz kampı öğretmenlerimiz konusunun uzmanı olması yanında özellikle Fen ve Anadolu Liselerinde görev yapmış ve aynı zamanda da özel kurs merkezlerinde birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış, yeni sınav sistemine hakim, öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemiş, birçok öğrenciye de iyi dereceler yaptırmış Matematik, Fen Bilimleri ve Tükçe öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

  • LGS = Lise Geçiş Sınavı 
  • SBS = Seviye Belirleme Sınavı
  • Ö.Ö = Öğleden Önce
  • Ö.S = Öğleden Sonra

Yaz Kampı Talep Formu

Lütfen Beni Arayın.
İsim Soyisim(*)
Adınız Soyadınız

E-mail(*)
Invalid email address.

Telefon(*)
Hatalı Giriş

Yaz Kampı(*)
Please tell us how big is your company.

Şube Seç
Invalid Input

Eğitim Modeli(*)
Please specify your position in the company

(*)
Invalid Input

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi en kısa sürede arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.