Ögeler etikete göre görüntüleniyor: pratik ingilizce

Pazartesi, 29 Aralık 2014 02:00

İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

İngilizce dilinde eğitim artık bir ayrıcalık olmaktan çok zorunluluk haline gelmiştir. İkinci bir ana veya yan dil bilmek gereklidir. Dil öğreniminde özel dersin başarısı oldukça büyüktür. Artık, yabancı dilde eğitim denildiğinde akla sadece İngilizce gelmiyor. Günümüz okullarında İngilizcenin yanında Almanca, Fransızca ve İtalyanca gibi dillerde de eğitim veriliyor. Bu diller İngilizcenin yanında ikinci bir dil olarak ya da ana dil olarak da programda işlenebiliyor.

İngilizce özel ders öğretmen i ile aranızda birebir bilgi alışverişi olur. Birebir olması; İngilizce özel dersin dershanelerdeki ve okullardaki derslerden farklı kılan en büyük özelliktir. Çünkü birebir İngilizce özel ders anlatımı esnasında öğrenci ve özel ders öğretmeni arasındaki iletişim en hat safhada olduğu için; öğrenci anlatılan konuyu en verimli şekilde öğrenmiş olur.

Dershanede ya da okulda İngilizce dersi anlatılırken aklınıza takılan, konu ile ilgili bir soruyu öğretmeninize sorma fırsatı bulamayabilirsiniz ama İngilizce özel ders aldığınız öğretmeninize her an sorunuzu yöneltebilirsiniz. Yanlışlar anında düzeltileri ve eski konular hakkında hatırlatmalar yapılabilir. İngilizce özel ders sayesinde birçok konuyu çok kısa bir zaman zarfında bitirebilirsiniz.

İngilizce özel ders sayesinde zaman en verimli şekilde değerlendirilir. Derslerden kaytarma ortadan kalkar ve etkin öğrenme gerçekleşir.
Üniversite öğretiminin uluslararası boyutu ve küreselleşmenin getirdiği ortak kavram İngilizce dilinde eğitimdir. İngilizce eğitim veren ortaöğretim okullarına bakıldığında İngilizce matematik ve İngilizce fizik gibi dersleri programda görmek mümkündür. Bu noktada özel ders alanına yeni dersler eklenmektedir. Çünkü matematik, fizik ve kimya gibi dersleri İngilizce olarak anlamanın zor olduğu durumlarda özel ders öğretmenin nitelikli olması ön plana çıkar. Özel İngilizce matematik dersi, özel İngilizce fizik dersi ve özel İngilizce kimya dersi gibi yeni özel ders alanları önem kazanır.

İngilizce özel ders, kısa zamanda dil becerisi kazanmanın en akıllı yöntemidir. İngilizce özel ders öğretmenleri ile BogaziciDers.com hizmetinizdedir.
Boğaziçili İngilizce özel ders öğretmenleri ile iş, konuşma İngilizcesi ve okula yardımcı İngilizce ve İngilizce matematik, fizik, kimya ve biyoloji özel dersleri verilmektedir. 

Yayınlandığı Kategori Yabancı Dil Dersleri

Talep Formu

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.