Microekonomi Özel Ders Microekonomi Özel Ders Boğaziçi Ders

Mikroekonomi İlkeleri Özel Ders

Mikroekonomi İlkeleri Özel Ders her üniversitede okutulan iktisat, maliye, kamu yönetimi, çalışma ekonomisi, uluslararası ilişkier,

hukuk, ekonometri, mühendislik veya işletme bölümlerinde okutulan bir derstir. Üniversiteden üniversiteye değişen bölüm dersleri uygulaması olduğu için başka bölümlerde de okutulmaktadır. Geniş bir kitleye öğretilen Mikroekonomi İlkeleri, Özel Ders verilerek öğrencilerin kabusu olmaktan çıkıp daha zevkli hale gelecektir. Bu kabus, hatta eğer KPSS’ye hazırlanıyorsanız da Mikroekonomi İlkeleri Özel Ders ile üstesinden gelinebilinir. Boğaziçi Özel Ders sektöründeki farkını uzman ve deneyimli hocalarıyla göstermektedir. Uzman akademisyerimiz sayesinde öğrencilerimize daha iyi bir hizmet sunmaktayız.

Konularına yakından bakarsak: Ekonomi ilminin niteliği ve önemi, Fiyat teorisine giriş, Tüketici teorisi, Üretici teorisi, Fiyat teorisi, Üretim faktörleri fiyat analizi, Milli gelir, Para, Ekonomik hayattaki istikrarsızlıklar ve istikrar politikaları, Uluslararası ekonomik ilişkiler, ekonomik büyüme ve kalkınma, Firma teorisi.

Dersi İngilizce alan öğrencilere de Principles of Microeconomics Özel Ders verilir ve konular : Opportunity Costs, Demand and Supply, Market System, Public Sector, Elasticity, Consumer Choice, Production, Costs, and Supply, Profit Maximization, Perfect Competition, Monopoly, Monopolistic Competition and Oligopoly, Antitrust and Regulation, Government and Market Failure, Resource Markets, Labor Market, Capital and Financial Markets, The Land Market and Natural Resources, Aging, Social Security, and Health Care, Income Distribution and Poverty.

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.