Calculus Özel Ders Calculus Özel Ders Boğaziçi Ders

Üniversite derslerinin sınavları oldukça kritik bir öneme sahiptir. Kalkülüs - Calculus dersinin vizelerden birinden düşük not almanız durumunda, diğer vizeye çok çalışmanız gerekir. Lise dönemindeki gibi ek ödev, performans ya da sözlü notu ile sene sonundaki notu düzeltme şansımız bulunmamaktadır. Calculus dersinden başarısızlığın basit birkaç yolu bunlardır. Calculus ya da kalkulüs dersinin, Math 101 - Math 102 - Math 201- Math 202 ve benzeri kodları bulunuyor.

Calculus özel ders talebinin bazı dönemlerde öğrenciye yaşattığı birtakım sıkıntılar vardır.

Örneğin;

  • Özel ders calculus talep dönemi sınav döneminde arttığından, bu dönemde Calculus özel ders öğretmenine yoğun talep olmaktadır.
  • Özel calculus dersi verebilecek, donanımlı asistan ya da özel öğretmen sayısının azdır.
  • Sınav dönemine kısa bir zaman kala öğretmen ile deneme dersi yapma ihtimali azalır.

Bu koşullar Calculus özel derslerini daha da önemli bir noktaya taşır. Özel Calculus dersi; konuya bütün açıları ile bakabilen, deneyimli ve alanında donanımlı bir kurumdan alınmalıdır. Kurumun, eğitim koçluğu alanında, çeşitli üniversitelerden deneyimlere sahip olması çok önemlidir.

BogaziciDers kurumunun Calculus – kalkulüs özel ders öğretmenleri Boğaziçi Üniversitesi yüksek lisans ya da doktora öğrencileridir. BogaziciDers, özel ders ve eğitim danışmanlığında 7 yıllık deneyime sahiptir. Calculus – Kalkülüs, Math 101 - 102 - 201- 202 özel ders öğretmenleri ile hizmetinizdeyiz.

Talep Formu

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.