BOĞAZİÇİ DERS ÖZEL DERS ÖĞRETMEN KAYIT ŞARTLARI

A)  ÜYELİK SİSTEMİ

1.  Boğaziçi Ders üyesi, kendisi tarafından belirlenen bir "kullanıcı adi" ve "şifre”ye sahip olur.

2.  Kullanıcı adı,  üyeye özeldir ve ayni kullanıcı adı iki farklı üyeye verilmez. Kullanıcı adi olarak kullanılabilecek rumuzlar, genel ahlaka ve hukuk kaidelerine aykırı olamaz.

3.  Şifre sadece üye tarafından bilinir. Üyeler diledikleri zaman şifrelerini değiştirebilirler. Şifrenin seçimi ve korunması tamamen üyenin sorumluluğundadır.

4.  Boğaziçi Ders, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

            B) ÜYE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

5. Üyeler, “kullanıcı adı” ile yapacakları her türlü işlemden bizzat kendileri sorumludurlar.

6. Boğaziçi Ders “Eğitimci Kayıt Formu”nda yer alan bilgilerin doğruluğuna ilişkin sorumluluklar üyelere aittir. Bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda (şifre unutma vb.) üyelerin hatalı veya noksan bilgi girmiş olmalarından doğabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kendilerine aittir. Bu hallerde Boğaziçi Ders yöneticilerinin üyeliği sonlandırma hakkı saklıdır.

7.  Üyeler, profillerinde telefon numarası ve adres gibi bilgileri yayınlayamazlar. Yayınlanan yasaklı bilgiler site yöneticileri tarafından silinir ve sözleşmeye aykırı davranan üyeye bir “uyarı iletisi” gönderilir. Uyarı iletisine rağmen telefon numarası veya adres yayınlamaya devam eden kişilerin üyelikleri iptal edilir.

8.  Özel ders ücreti, Boğaziçi Ders ve özel ders alıcısı tarafından belirlenir. Üyeler, özel ders ücreti konusunda Boğaziçi Ders ile anlaşır. Üyelerin, ücret konusunda özel ders alıcısı ile anlaşmaları sözleşmeye aykırılık teşkil eder.

9.  Özel dersi veren öğretmen istediği zaman ders vermeyi bırakamaz veya dersi yarıda kesemez. Üyeler, bu konuda gruba ve veliye karşı sorumludurlar.

10.  Özel öğretmen, öğrenci ve eğitim kurumları kendilerine ait birden fazla profil oluşturamazlar.

11. www.bogaziciders.com sitesindeki herhangi bir mesaj alanına tehdit içerikli, hukukun genel prensiplerine ve ahlaka aykırı ifadeler içeren mesajlar gönderilemez.

12. Üyeler,  diğer kullanıcıları taciz ve tehdit edecek ve diğer kullanıcıların servisi kullanmasını etkileyecek şekilde davranamazlar ve başkalarına ait kişisel bilgileri kötüye kullanamazlar.

13. Üyeler; www.bogaziciders.com sitesinde, kişi ya da kurumların isimlerini lekeleyici, çiğneyici,Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve ahlaka aykırı materyal ve bilgiler yayımlayamazlar.

14. Üyeler; reklam yapamaz, herhangi bir mal ya da hizmet satamaz ya da satılmasına yönelik teklifte bulunamazlar ve anket,  yarışma ya da zincir mektup faaliyetlerinde bulunamazlar.

               C) BOĞAZİÇİ DERS YÖNETİCİLERİNİN YETKİLERİ 

15.Özel ders ücreti, Boğaziçi Ders ve özel ders alıcısı arasında belirlenir. Boğaziçi Ders, belirlenen ücreti dikkate alarak, uygun olan üyesi ile çalışabilir. Üyeler, özel ders ücreti konusunda Boğaziçi Ders ile uzlaşır. Üyelerin, ücret konusunda özel ders alıcısı ile anlaşmaları sözleşmeye aykırılık teşkil eder.

16. Boğaziçi Ders, özel öğretmene özel dersin devamı konusunda bir teminat vermez. Özel ders alıcısı tarafından gelen teklif ve öneriler doğrultusunda özel ders süreci, Boğaziçi Ders tarafından ertelenebilir veya durdurulabilir.

17. Boğaziçi Ders, siteyi kullanan özel öğretmenlerin onayını almaksızın, öğretmenlerin profilinde birtakım reklam ve promosyon faaliyetlerinde bulunmasına izin verme hakkına sahiptir. Bu reklam ve promosyonlar; Boğaziçi Ders tarafından bizzat yürütülebileceği gibi, ilgili özel öğretmenin kayıt esnasında beyan ettiği bilgilerin site yöneticileri tarafından kullanılmasıyla da gerçekleştirilebilir.

18. Boğaziçi Ders istediği an sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alma veya tamamen durdurma hakkına sahiptir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı Boğaziçi Ders’in üyelerine karsı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

19. İnternet sitesini kullanan üyeler (özel öğretmenler ve öğrenciler) arasında gerçeklesen hiçbir iletişimden ve etkileşimden Boğaziçi Ders yöneticileri sorumlu değildir.

20. Boğaziçi Ders; kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin mülkiyet ve telif haklarının tek sahibidir.

21. Boğaziçi Ders tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkinin Boğaziçi Ders 'e aittir ve Boğaziçi Ders, ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuattaki muhtemel değişikliklere uyum amacıyla, işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi mevcut maddelerini de değiştirebilir ve yeni maddeler ilave edebilir.

22. Boğaziçi Ders üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir servise dönüştürülebilir, ilave servisler açabilir, bazı servisleri kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

Bu kategorideki diğerleri: « Hakkımızda Kurumsal Mesaj »

Talep Formu

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.