TYT Matematik Yaz Kampı TYT Matematik Yaz Kampı Boğaziçi Ders

TYT Matematik Yaz Kampı 

Matematik sayısal bölümdeki öğrenciler için diğer bölümlere göre çok daha önemlidir. Özellikle sayısal öğrencileri ve matematik ağırlıklı konularda sorun yaşayan öğrenciler için TYT Matematik Yaz Kampı sınava hazırlıkta onların eksiklerini gidermede oldukça etkilidir. 

Sınava hazırlık kampımız toplamda 5 hafta sürer. Derslerimiz, Hafta içi 5 gün 10 saat matematik 5 saat geometri ve 5 saat Türkçe olmak üzere toplamda 100 saatlik konsantre bir programdan oluşur. 

Matematik Yaz Kampı ile öğrencilerimizin hem eksik olduğu konularda daha iyi bir eğitim görmesini hem de sınav disiplinine alışmasını hedefleriz. Bu amaçla sınıftaki öğrenci sayımızı maksimum 8 kişi ile sınırlamaya çalışırız. Çünkü her öğrencimiz bizim için son derece özeldir ve sınava hazırlık sürecinde her biriyle özel olarak ilgilenmeyi önemseriz.

Bu sayede öğrencilerimizin akıllarına takılan veya anlamadıkları konularda sorularını daha rahat cevaplarız. Her öğrencimizle birebir ilgilenerek denemelerde yapamadıkları soruları çözer, eksik oldukları konulara yönelik tavsiyelerle etkili bir hazırlık süreci yaşamalarını sağlarız.

Matematik Yaz Kampı Kimler İçindir?

TYT hazırlık sürecinde olan 11.ve 12.sınıf öğrencilerimiz bu kampa katılabilirler. Öğrencilerimize kamp içinde sınıf düzeyine uygun konu anlatımı, soru çözümü ve denemelerle kendilerini sınama şansı veririz. Soru bankası, konu anlatımları ve gerekli dokümanlarla etkili bir konu anlatımı, pekiştirme ve soru çözümü üçgeni oluştururuz.  

Her öğrencimize en iyi eğitimi ve en iyi sınava hazırlık deneyimini yaşatmayı hedefleriz. Bunun için kampa katılacak öğrencilerimizin eksik olduğu konuları doğru belirlemeyi azami derecede önemseriz. Gerçekleştireceğimiz seviye belirleme sınavı ile matematik yaz kampı sınıflarımızı oluştururuz. Her öğrencimizin eksik olduğu konulara uygun bireysel çalışma programları ile bu eksiklerini kapatmalarına yardımcı oluruz. 

Gerekli olduğu takdirde rehber öğretmenlerimizle düzenli görüşmeler yapmalarını, psikolojik olarak da destek almalarını sağlarız. Her öğrencinin farklı yetenekleri ve öğrenme alışkanlıkları olduğunu bilerek onların çalışma ortamlarına ve öğrenme yatkınlıklarına uygun çalışma programları oluştururuz. 

Matematik Kampı ile Her Sınıfa Özel Program 

Matematik yaz kampı kapsamında oluşturduğumuz her sınıftaki öğrencilerimizin başarı gösterdiği dersler ve konular aynı değildir. Bu nedenle yaptığımız seviye belirleme sınavlarının sonucuna göre onlar için uygun ders programları hazırlarız. 

Her öğrencimiz her derste ve konuda eşit derecede başarılı olmayabilir. Çünkü bazı konular bazı öğrenciler için daha kolay bazıları için daha zor olabilir. Öğrencilerimizin zorlandığı konuları tespit ederek onlara üzerinde durmaları ve daha çok soru çözmeleri gereken konuları uzman eğitmenlerimizin de desteği ile gösteririz. 

Neticede matematik kampı kapsamında konu anlamına, etütlere ve deneme sınavlarına katılan her öğrencimiz için sınav sonrasında bir değerlendirmemiz bulunur. TYT matematik yaz kampı sayesinde özellikle öğrencilerimiz henüz yaz rehavetine kapılmadan düzenli sınava hazırlık alışkanlığı kazanırlar. 

Doğru Çalışma Tekniği ve Rehberlik Desteği

Sınava hazırlık sürecinde en önemli şey, aslında öğrencilerimizin sınava bakış açısıdır. Kafalarındaki engelleri kaldırmalarını sağlamak adına onlara gerekli rehberlik desteğini sağlarız. Yani, hangi konuya nasıl çalışacakları, her seviye tespit sınavı sonunda eksiklerinin üzerine nasıl gidecekleri, zorlandıkları konularda bizden nasıl yardım alacakları hakkında onları bilgilendiririz. 

Matematik yaz kampı kapsamında öğrencilerimize vizyoner bir eğitim sistemiyle çok yönlü bir sınava hazırlık programı sunarız. Sınava hazırlık önce psikolojik bir süreçtir. Öğrencilerimiz, kazanamama korkusu yaşıyor olabilir. 

Bazı öğrencilerimizin hayatında sınava odaklanmasını engelleyen psikolojik engeller söz konusu olabilir. Bütün bunları aşmak için rehber öğretmenlerimizle görüşmeler yaparak zorlandıkları konularda nasıl yol alacakları noktasında bilinçlenmelerine de yardım ederiz. Boğaziçi Ders ayrıcalığıyla 

Matematik Kampı Avantajları 

Bizi birçok yaz kampı programından ayıran önemli avantajlara sahibiz. 

  • Öğrencilerimiz rehber öğretmenle yapacakları birebir rehber öğretmen görüşmeleriyle yaşadıkları psikolojik sorunları daha kolay atlatmalarını sağlarız.
  • TYT Matematik kampı kapsamında öğrencilerimize sadece konu anlatımı ve soru çözümünden ibaret sıradan bir sistem değil, sonuç odaklı eğitim veririz.
  • Bilgi eksiklerini giderir, sınavda zaman yönetimi konusunda bilinçlenmelerini sağlar, sınava hazırlık sürecinde stres seviyelerini en alta çekmeyi hedefleriz.
  • Matematik yaz kampı aracılığıyla öğrencilerimizin pandemi sürecinde evde kaybettikleri süreyi telafi etmelerini sağlarız. 

Siz de öğrencilerinizi sınava hem psikolojik hem de bilgisel düzeyde yeterli şekilde hazırlamak istiyorsanız sınırlı sayıdaki kamplarımıza kayıt tarihlerini kaçırmayın!

 

Talep Formu

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.