Ögeler etikete göre görüntüleniyor: 2021tayfa

Perşembe, 28 Ocak 2021 12:12

LGS Yaz Kampı 2021

LGS Yaz Kampı Programı (21 Haziran - 16 Temmuz)

LGS Yaz Kampı Kursu

Lise Geçiş Sınavına girecek öğrencilere yönelik açılan yaz kampı kursu olan bu programda, Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe ağırlıklı olarak yapılacaktır.

LGS Yaz Kampı Kursunu Kimler Alabilir?

Ortaokul seviyesinde son sınıfa gidecek olan öğrenciler alabilir.

LGS Yaz Kampı Kursu Kontenjanı Kaç Kişiliktir?

Her sınıf 8 ila 12 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Ancak kurumumuz sınıfları 8 kişilik olabilecek şekilde planlamaya çalışır. Gelen taleplerin bir kısmı için yeni sınıflar açar ve yeni gruplar kurar. Bazı durumlarda yeni sınıf açılacak kapasite talep olmaz ise mevcut sınıflara öğrencileri ekler yine de sınıfın normal kapasitesini aşmaz.

LGS Yaz Kampı Kursu Kalitesi Ne Seviyededir?

Butik diyebileceğimiz daha az kişi ile ders yapabilme anlayışına önceden beri sahiptik ancak pandemi ile birlikte daha az insan ile etkileşimde olmanın önemi bir kat daha artmış oldu. Daha az öğrenci ile ders işleme sebeplerimizden bir diğeri de her öğrenciye yeteri kadar ilgi göstermek ve her öğrenciye özel ders alıyor gibi yeterli seviyede eğitim alabilmesin önemini anlıyoruz. Şunu gönül rahatlığıyla diyebiliriz ki; sınıflarımızda özel ders kalitesinde butik ders anlatıyoruz ve her öğrencimizi yakından tanıyor aynı zamanda da eğitimlerini birebir takip ediyoruz.

LGS Yaz Kampı Kursu Müfredatı Nedir?

Yıllar boyunca edindiğimiz yaz kampı kursu tecrübesinin sonucunda her öğrencinin ihtiyacı olan eğitimin temelini oluşturacak yeterli saat ve ders içeriğini bir paket etrafında topladık ve bu pakete bir fiyatı belirlemeye çalıştık. Yine de bazı veli veya öğrencilerimiz için paketlerimiz özelleştirilebilir ve eksiklerini gidermek açısından saat veya alacağı ders çeşidi değiştirilebilir. Öğrenciler paket içerisindeki sadece bazı branşlarda derslere ihtiyacı olabilir. Bu durumda paket üzerinde değişiklik yapılabilir.

Kişiye özel kurs paketleri oluşturmak veya mevcut paketlerimiz üzerinde değişiklik yapmak için eğitim danışmanımız size yardımcı olacaktır.

2021 LGS Yaz Kampı Programı
Sınıflar 8 - 12 Kişilik
LGS Matematik 12 Saat
LGS Fen Bilimleri 8 Saat
LGS Türkçe 5 Saat
Haftada 25 Saat
Haftaiçi 5 Gün
LGS Deneme 3 Adet
4 Haftada Toplam 100 Saat
Dersler Ö.Ö veya Ö.S
SBS 17 Haziran Perşembe

LGS Yaz Kampı Kursu Amacı

Öğrenciler LGS'ye hazırlanmaya yaz tatilin başında henüz okul düşüncesinden çok uzaklaşmadan ve motivasyonlarını kaybetmeden "yaz tatilini değerlendirme programı"nın adı LGS Yaz Kampı Kursudur. Tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz pandemi yaşam biçimine alışmaya çalışırken hareketlerimizin kısıtlanmasının yanında, sosyalleşmenin de önüne geçmiş, yeni normallere geçiş sürecinde oluşan eksiklerimiz çok fazla büyüdü. Özellikle öğrencilerin eğitimine balta vuran Covid 19 tedbirleri eğitimde büyük eksiklikler ve açıklar oluşturdu. Öğrencilerin eğitimdeki bu eksiklerini hızlıca kapatmayı amaçladığımız LGS Yaz Kampı Kursu ile Matematik, Fen Bilimleri ve Türkçe derslerinden öncelikle konu eksiklerini ve bunun yanında da yeni nesil soru tipleriyle çözüm odaklı yöntemleri öğrenmelerini ve soru çözme pratiği kazanmalarını amaçlıyoruz. Yaz Kampı Kursu her öğrencinin yaz tatilini avantaja çevirmesini sağlayacağına inanıyoruz. Bu kamp sayesinde öğrenciler LGS alanında pratik kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Haftada 4 hafta “toplamda 100 saat ders”  olarak planlanmıştır.
Kaynak: 

Her öğrenciye soru bankaları, ders föyleri ve konu tarama testleri verilmektedir.   Kullandığımız eğitim kaynakları yayınevleri tarafından tarafımıza özel hazırlanmış kaynaklar olup, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

LGS Yaz Kampı Kursu Sınıfları Nasıl Oluştur?

Yaz kampına katılacak her öğrenci öncelikle seviye belirleme sınavı (SBS) olacaktır. Sınav sonrası değerlendirme ile öğrenciye uygun sınıf seviyesi belirlenir, Öğrenci kendi seviyesindeki diğer öğrencilerle aynı sınıfta bulunmanın konforu içerisinde eğitim alırken biz öğretmenlerimizle öğrencilerin seviyelerini hızlıca artıracak plan ve programlar yaparız. İki farklı sınıf seviyesindeki öğrenciler aynı dersi alsa bile farklı seviyede konu ve sorularla ve farklı eğitim şekliyle karşılaşırlar. Kamp sonunda her sınıfın seviyesin en. İyi sınıfın geldiği seviyeye ulaşmış olur.

Sınırlı sayıda gruplar açılacaktır.

Ders Merkezleri: Yaz kampı merkez ve şubelerimizde olacak şekilde planlanmıştır. 

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi:  21 Haziran 2021 – 16 Temmuz 2021
LGS Kampı Kursu Öğretmenleri Hakkında Bilgilendirme

 Yaz kampı öğretmenlerimiz konusunun uzmanı olması yanında özellikle Fen ve Anadolu Liselerinde görev yapmış ve aynı zamanda da özel kurs merkezlerinde birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış, yeni sınav sistemine hakim, öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemiş, birçok öğrenciye de iyi dereceler yaptırmış Matematik, Fen Bilimleri ve Tükçe öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

 • LGS = Lise Geçiş Sınavı 
 • SBS = Seviye Belirleme Sınavı
 • Ö.Ö = Öğleden Önce
 • Ö.S = Öğleden Sonra
Yayınlandığı Kategori LGS Yaz Kampı
Perşembe, 28 Ocak 2021 09:28

TYT Fen Yaz Kampı 2021

TYT Fen Yaz Kampı Programı (28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021)

TYT Fen Yaz Kampı Kursu

Temel Yeterlilik Testi sınavına girecek öğrencilere yönelik açılan yaz kampı kursunun bu programı, Fizik, Kimya, Biyoloji Ağırlıklı olarak yapılacaktır.

TYT Fen Yaz Kampı Kursunu Kimler Alabilir?

Lise seviyesinde 11. Sınıf ve 12. Sınıfa giden öğrencilerin yanı sıra mezun veya yeniden sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler alabilir.

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Kontenjanı Kaç Kişiliktir?

Her sınıf 8 ila 12 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Ancak Boğaziçi Ders Eğitim Kurumu olarak sınıfları 8 kişilik olabilecek şekilde planlamaya çalışıyoruz. Fazla talepleri için yeni sınıflar açıyor ve yeni gruplar kuruyoruz. Bazı durumlarda yeni sınıf açılacak kapasite talep olmaz ise mevcut sınıflara öğrencileri ekliyoruz yine de sınıfın normal kapasitesini aşmıyoruz.

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Kalitesi Ne Seviyededir?

Butik diyebileceğimiz daha az kişi ile ders yapma sebeplerimizden biri de her öğrenciye yeteri kadar ilgi göstermek ve her öğrencinin bir özel ders alıyor gibi yeterli seviyede eğitim alabilmesini sağlıyoruz. Yani diyebilir ki; sınıflarımızda özel ders kalitesinde butik ders anlatıyoruz ve her öğrencimizi yakından tanıyor aynı zamanda da eğitimini birebir takip ediyoruz.

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Müfredatı Nedir?

Uzun yıllar boyunca verdiğimiz yaz kampı kursların sonucunda her öğrencinin ihtiyacı olan eğitimin temelini oluşturacak yeterli saat ve ders içeriğini bir paket etrafında topladık ve bu paket içeriğine göre de bir fiyatı sabitlemeye çalıştık. Yine de bazı veli veya öğrencilerimiz için paketlerimiz özelleştirilebilir ve eksiklerini gidermek açısından saat veya alacağı ders çeşidi değiştirilebilir. Bazı durumlarda ise öğrenci için paket içerisinden sadece bazı branşlarda ders ihtiyaç olabilir ve bu durum için de diğer seçenekler çıkarılarak paket üzerinde değişiklik yapılabilir.

Kişiye özel kurs paketleri oluşturmak veya mevcut paketlerimiz üzerinde değişiklik yapmak için eğitim danışmanımız size yardımcı olacaktır.

TYT Fen Yaz Kampı Programı
Sınıflar 8 - 12 Kişilik
TYT Fizik 6 Saat
TYT Kimya 5 Saat
TYT Biyoloji 4 Saat
Haftada 15 Saat
Haftaiçi 4 - 5 Gün
Deneme 3 Adet
5 Haftada Toplam 75 Saat
Dersler Ö.Ö veya Ö.S
SBS 24 Haziran Perşembe

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Amacı

Öğrenciler, ister TYT ister YKS 'ye hazırlansın, yaz tatillerinin başında henüz okul düşüncesinden çok uzaklaşmadan ve motivasyonlarını kaybetmeden yaz tatilini değerlendirme programın adı TYT Fen Yaz Kampı Kursudur. Tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz pandemi yaşam biçimine alışmaya çalışırken hareketlerimizin kısıtlanmasının yanında sosyalleşmenin de önüne geçmiş yeni normallere geçiş sürecinde  oluşan eksiklerimiz olabildiğince büyüdü. Özellikle öğrencilerin eğitimine balta vuran Covid 19 tedbirleri yüzünden büyük eksiklik ve açık oluştu. Öğrencilerin bu eksiklerini hızlıca kapatmayı amaçladığımız TYT Fen Yaz Kampı Kursu ile Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinden öncelikle konu eksiklerini ve bunun yanında da soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle soru çözme yöntem ve hızlarını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Yaz Kampı Kursu her öğrencinin yaz tatilini avantaja çevirmelerini sağlayacağına inanıyoruz. Bu kamp sayesinde öğrenciler TYT Fen alanında pratik kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Haftada 5 hafta “toplamda 75 saat ders”  olarak planlanmıştır.
Kaynak: 

Her öğrenciye soru bankaları, ders föyleri ve konu tarama testleri verilmektedir.   Kullandığımız eğitim kaynakları yayınevleri tarafından tarafımıza özel hazırlanmış kaynaklar olup, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

TYT Fen Yaz Kampı Kursu Sınıfları Nasıl Oluştur?

Yaz kampına katılacak her öğrenci öncelikle seviye belirleme sınavı olacaktır. Sınav sonrası değerlendirme ile öğrenciye uygun sınıf seviyesi belirlenir, Öğrenci kendi seviyesindeki diğer öğrencilerle aynı sınıfta bulunmanın konforu içerisinde eğitim alırken biz öğretmenlerimizle öğrencilerin seviyelerini hızlıca artıracak plan ve programlar yaparız. İki farklı sınıf seviyesindeki öğrenciler aynı dersi alsa bile farklı seviyede konu ve sorularla ve farklı eğitim şekliyle karşılaşırlar. Kamp sonunda her sınıfın seviyesin en. İyi sınıfın geldiği seviyeye ulaşmış olur.

Sınırlı sayıda gruplar açılacaktır.

Ders Merkezleri: Yaz kampı merkez ve şubelerimizde olacak şekilde planlanmıştır. 

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi:  28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021
TYT Yaz Kampı Kursu Öğretmenleri Hakkında Bilgilendirme

 Yaz kampı öğretmenlerimiz konusunun uzmanı olması yanında özellikle Fen ve Anadolu Liselerinde görev yapmış ve aynı zamanda da özel kurs merkezlerinde birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış, yeni sınav sistemine hakim, öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemiş, birçok öğrenciye de iyi dereceler yaptırmış Fizik, Kimya ve Biyoloji öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

 • TYT = Temel Yeterlilik Testi 
 • AYT = Alan Yeterlilik Testi
 • YKS = TYT + AYT / DİL
 • SBS = Seviye Belirleme Sınavı
 • Ö.Ö = Öğleden Önce
 • Ö.S = Öğleden Sonra
Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı
Çarşamba, 27 Ocak 2021 10:50

TYT Matematik Yaz Kampı 2021

TYT Matematik Yaz Kampı Programı (28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021)

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu

Temel Yeterlilik Testi sınavına girecek öğrencilere yönelik açılan yaz kampı kursunun bu programı, Matematik, Geometri, Türkçe Ağırlıklı olarak yapılacaktır.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursunu Kimler Alabilir?

Lise seviyesinde 11. Sınıf ve 12. Sınıfa giden öğrencilerin yanı sıra mezun veya yeniden sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler alabilir

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Kontenjanı Kaç Kişiliktir?

Her sınıf 12 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Ancak Boğaziçi Ders Eğitim Kurumu olarak sınıfları 8 kişilik olabilecek şekilde planlamaya çalışıyoruz. Fazla talepleri için yeni sınıflar açıyor ve yeni gruplar kuruyoruz. Bazı durumlarda yeni sınıf açılacak kapasite talep olmaz ise mevcut sınıflara öğrencileri ekliyoruz yine de sınıfın normal kapasitesini aşmıyoruz.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Kalitesi Ne Seviyededir?

Butik diyebileceğimiz daha az kişi ile ders yapma sebeplerimizden biri de her öğrenciye yeteri kadar ilgi göstermek ve her öğrencinin bir özel ders alıyor gibi yeterli seviyede eğitim alabilmesini sağlıyoruz. Yani diyebilir ki; sınıflarımızda özel ders kalitesinde butik ders anlatıyoruz ve her öğrencimizi yakından tanıyor aynı zamanda da eğitimini birebir takip ediyoruz.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Müfredatı Nedir?

Uzun yıllar boyunca verdiğimiz yaz kampı kursların sonucunda her öğrencinin ihtiyacı olan eğitimin temelini oluşturacak yeterli saat ve ders içeriğini bir paket etrafında topladık ve bu paket içeriğine göre de bir fiyatı sabitlemeye çalıştık. Yine de bazı veli veya öğrencilerimiz için paketlerimiz özelleştirilebilir ve eksiklerini gidermek açısından saat veya alacağı ders çeşidi değiştirilebilir. Bazı durumlarda ise öğrenci için paket içerisinden sadece bazı branşlarda ders ihtiyaç olabilir ve bu durum için de diğer seçenekler çıkarılarak paket üzerinde değişiklik yapılabilir.

Kişiye özel kurs paketleri oluşturmak veya mevcut paketlerimiz üzerinde değişiklik yapmak için eğitim danışmanımız size yardımcı olacaktır.

TYT Matematik Yaz Kampı Programı
Sınıflar 12 Kişilik
TYT Matematik 10 Saat
TYT Geometri 5 Saat
TYT Türkçe 5 Saat
Haftada 20 Saat
Haftaiçi 5 Gün
Deneme 3 Adet
5 Haftada Toplam 100 Saat
Dersler Ö.Ö veya Ö.S
SBS 24 Haziran Perşembe

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Amacı

Öğrenciler, ister TYT ister YKS 'ye hazırlansın, yaz tatillerinin başında henüz okul düşüncesinden çok uzaklaşmadan ve motivasyonlarını kaybetmeden yaz tatilini değerlendirme programın adı TYT Matematik Yaz Kampı Kursudur. Tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz pandemi yaşam biçimine alışmaya çalışırken hareketlerimizin kısıtlanmasının yanında sosyalleşmenin de önüne geçmiş yeni normallere geçiş sürecinde  oluşan eksiklerimiz olabildiğince büyüdü. Özellikle öğrencilerin eğitimine balta vuran Covid 19 tedbirleri yüzünden büyük eksiklik ve açık oluştu. Öğrencilerin bu eksiklerini hızlıca kapatmayı amaçladığımız TYT Matematik Yaz Kampı Kursu ile Matematik, Geometri ve Türkçe derslerinden öncelikle konu eksiklerini ve bunun yanında da soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle soru çözme yöntem ve hızlarını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Yaz Kampı Kursu her öğrencinin yaz tatilini avantaja çevirmelerini sağlayacağına inanıyoruz. Bu kamp sayesinde öğrenciler TYT Matematik alanında pratik kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Haftada 5 hafta “toplamda 100 saat ders”  olarak planlanmıştır.
Kaynak: 

Her öğrenciye soru bankaları, ders föyleri ve konu tarama testleri verilmektedir.   Kullandığımız eğitim kaynakları yayınevleri tarafından tarafımıza özel hazırlanmış kaynaklar olup, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Sınıfları Nasıl Oluştur?

Yaz kampına katılacak her öğrenci öncelikle seviye belirleme sınavı olacaktır. Sınav sonrası değerlendirme ile öğrenciye uygun sınıf seviyesi belirlenir, Öğrenci kendi seviyesindeki diğer öğrencilerle aynı sınıfta bulunmanın konforu içerisinde eğitim alırken biz öğretmenlerimizle öğrencilerin seviyelerini hızlıca artıracak plan ve programlar yaparız. İki farklı sınıf seviyesindeki öğrenciler aynı dersi alsa bile farklı seviyede konu ve sorularla ve farklı eğitim şekliyle karşılaşırlar. Kamp sonunda her sınıfın seviyesin en. İyi sınıfın geldiği seviyeye ulaşmış olur.

Sınırlı sayıda gruplar açılacaktır.

Ders Merkezleri: Yaz kampı merkez ve şubelerimizde olacak şekilde planlanmıştır. 

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi: 28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021
TYT Yaz Kampı Kursu Öğretmenleri Hakkında Bilgilendirme

 Yaz kampı öğretmenlerimiz konusunun uzmanı olması yanında özellikle Fen ve Anadolu Liselerinde görev yapmış ve aynı zamanda da özel kurs merkezlerinde birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış, yeni sınav sistemine hakim, öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemiş, birçok öğrenciye de iyi dereceler yaptırmış Matematik, Geometri ve Türkçe öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

 • TYT = Temel Yeterlilik Testi 
 • AYT = Alan Yeterlilik Testi
 • YKS = TYT + AYT / DİL
Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)
Lütfen tam adınızı giriniz

E-mail(*)
Lütfen e-mail adresinizi giriniz

Telefon(*)
Lütfen telefon numaranızı giriniz

Talep Edilen Ders(*)
Lütfen bir ders seçiniz

Seviye(*)
Lütfen bir seçim yapınız

Ders Tipi(*)
Lütfen bir seçim yapınız

(*)
Lütfen açık rıza metnini okuyup kabul ediniz

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.