Şirinevler Merkez

Şirinevler Merkez

Şirinevler Merkez İletişim

Whatsapp

Eğitim danışmanlarımız 08:00 - 22:00 arası hizmet vermektedir.

Özel Boğaziçi Ders Kişisel Gelişim Kursu

Mahmutbey Yolu Cad. Sakarya Çıkmazı Yazıcıoğlu İş Hanı No:3 Kat:7 34188 - ŞİRİNEVLER / İSTANBUL

+90(212) 552 94 90

Eğitim Danışmanı

0 (850) 305 23 70

Email

[email protected]

Ögeler etikete göre görüntüleniyor: online tyt yaz kampı

Cumartesi, 30 Mayıs 2020 16:17

TYT Online Yaz Kampı Kursu 2020

TYT Online Yaz Kampı Kursu 2020

Yaz Kampı: Online Platform Üzerinden Canlı Ders

Lise 11. sınıf ve 12. sınıfa geçen öğrenciler için hazırladığımız (12 kişilik) sınıflarda, özel ders kalitesinde online eğitim vermekteyiz. TYT online yaz kampı kurs içeriği aşağıdaki gibidir.

SAYISAL ONLİNE YAZ KAMPI

 • 11 ve 12. SINIFLAR İÇİN
 • Uzman ders öğretmenleri tarafından 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir.
 • Matematik TYT 8 Saat
 • Geometri TYT 4 Saat
 • Türkçe TYT 4 Saat
 • Fizik 4 Saat
 • Kimya 4 Saat
 • Biyoloji 4 Saat
 • Soru Çözümü TYT 2 Saat
 • Deneme 5 adet Online TYT
 • Hafta içi 5 gün
 • Haftalık 30 Saat + Rehberlik
 • Toplam 150 Saat
 • Kitap (Her Öğrencinin adresine gönderilecektir. Sınıf seviyesine göre ortak kitap gönderilecektir.)
 • Sınıflar oluştururken 2 adet online deneme yapılacaktır. 14 Haziran ve 18 Haziran seviye belirleme deneme günleridir.
 • Deneme sonuçları uzman rehberlik servisimiz tarafından ayrıntılı olarak çıkarır.
 • BAŞVUR

Amaç: YKS'ye hazırlanan 11 ve 12. sınıfa geçmiş olan öğrencilerin yaz tatillerinin değerlendirme programıdır.  Program sonunda Sayısal bölüm derslerinde konu ve soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle tamamlamalarını sağlayarak, öğrencilerin yaz tatillerini avantaja çevirmelerini hedeflemektedir. Bu sayede öğrenciler TYT pratiğini kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Hafta içi 5 gün ve Günde 6 saat “toplamda 150 saat ders ve soru çözüm etüdü + 5 deneme” olarak planlanmıştır.

Kaynak: Kurumumuz tarafından her öğrencimize konu anlatım testleri verilmektedir.   Bu kaynaklar yayın evlerine kurumumuzun isteği doğrultusunda özel olarak hazırlatılmıştır. Öğrencinin adresine gönderilecektir.

Başvuru Tarihi ve Kayıt: Son Başvuru Tarihi 13 Haziran 2020 olup sınıflar 12 kişi ile sınırlıdır.

Sınırlı sayıda gruplar açılacaktır.

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi: 22 Haziran 2020 – 25 Temmuz 2020

Eğitimcilerimiz: Fen ve Anadolu Liselerinde ve dershanelerde uzun yıllar çalışmış Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Edebiyat öğretmenlerinden oluşmaktadır.

   TYT = Temel Yeterlilik Testi 

   AYT = Alan Yeterlilik Testi

   YKS = TYT + AYT / DİL

Deneme sonucu Karnelerimiz

Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı
Çarşamba, 08 Nisan 2020 14:10

Online Ders

Online Ders Nedir?

Online ders, mekandan bağımsız, öğretici (öğretmen) ve öğrenici (öğrenci)'nin teknolojik bir platform üzerinde buluşması ile yapılan derslerin genel adıdır. Online ders veya uzaktan eğitim olarak da isimlendirdiğimiz eğitim-öğretim modeliyle önümüze çıkan zaman, ulaşım, mekan gibi birçok problemi çözüme ulaştırmış hatta bu günlerde COVİD-19 virüsü gibi ölümcül tehditleri de bertaraf etmiş oluyoruz. Dolayısıyla siz öğrencilerimiz ve eğitim personellerimizin sağlığı için sosyal izolasyon kurallarına uyarak kendi konforlu mekanlarımızda eğitimlerimize devam edebilmekteyiz.

Bu süreçte eğitim ve öğretimin aksamaması ve öğrencilerin evde geçirdikleri süreyi verimli bir şekilde değerlendirmeleri adına online ders (uzaktan eğitim) modeline geçiş yaptık. Tam bu noktada öğrenci ve velilerimizin akıllarına gelen soruları cevaplamak için derlediğimiz bilgileri sizinde paylaşacağız.

Uzaktan Eğitim

Bazı Üniversitelerin bölümlerinde veya özel teknoloji kurslarının kullandığı uzaktan eğitim modeli mekandan bağımsız eğitim-öğretiminin sürdürülmesine imkan veriyor. Daha çok herhangi bir Üniversite de örgün öğretim modeline uygun eğitim alamayacak, zaman problemi olan ya da çalışmaya devam ederek kendine uygun zamanlarda eğitim almak isteyen bireyler için uygun olmuştur. Ancak ülkemizde ve dünyada COVİD-19 virüsünün sebep olduğu değişimlerin diğer bir kolu da eğitim alanında yaşanıyor. Uzaktan eğitim modelinde bazı dersler aslında offline (önceden kayıt edilmiş eğitimler) olarak görmekteyiz, Yeni Koronavirüs ile birlikte derslerin online olarak bir öğretmenin canlı yayında öğrencileriyle buluşmasını şeklinde evrilerek "Online Ders" şeklinde olmuştur. Öğretmen ile öğrenci arasındaki paylaşımın en az örgün öğretim sistemi kadar verimli bir şekilde sağlanabildiği online dersler, bireylerin kendi konumlarından ayrılmadan eğitim-öğretimin devam etmesini sağlar.

Online Ders Nasıl Olacak?

Okul derslerinde takviye ders alan öğrenciler, üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler ya da üniversite alan derslerinden takviye alan öğrenciler kaldıkları yerden derslerine online devam edebilecekler. Öğretmenlerimiz, MS Teams, ZOOM, Skype üzerinden kendi öğrencilerine ders anlatmaya devam ediyorlar. Bir öğretmenimizden ders alıyorsanız size bir kullanıcı adı ile şifre gelmiştir, Bahsi geçen platformlar üzerinden sınıflar oluşturarak öğrencileri bu sınıfları katılmaları için bir link ve şifre göndererek online sınıflara katılmalarını kolaylaştırdık.

Online sınıflara katılan öğrencilerimiz, karşılarında canlı yayın olarak yine kendi öğretmenlerini görerek kaldıkları yerden eğitim-öğretimlerine devam ediyorlar. Online sınıfların güzel bir tarafı ise öğrenciler canlı yayını kaçırsa bile offline olarak dersi izleyebilirler. Online dersler örgün öğretimde olduğu gibi bazı gün ve saatler şeklinde planlanmış olup o gün ve saatlerde öğrencilerin online sınıflarda hazır bulunmaları gereklidir.

Online ders programlarımızı görmek ve bu programlardan birine katılmak isterseniz lütfen buradan inceleyiniz.

Online Ders Nasıl Verebilirim?

Öğretmenlerimizin herhangi bir teknoloji sistemine kayıt yaptırmaları gerekmemektedir. Biz kurum olarak tüm teknolojik yapılandırmayı ve altyapıyı hazırlayarak sınıflar oluşturup öğretmen ve öğrencilerimize hazır sınıflar üzerinden ders işlemelerine olanak sağlıyoruz. Online ders anlamak öğretmenlerimiz sadece bizim vereceğimiz link ve şifrelerle giriş yapmaları yeterli olacaktır.

Online Özel Ders

Klasik özel ders programlarımızda öğretmen ve öğrenci bir konumda karar kılıp orada buluşarak özel ders işliyorlardı. Şimdi ise Yeni Koronavirüs tedbirleri kapsamında bu dersler online olarak MS Teams, ZOOM  ve Skype üzerinden online olarak yapılıyor. Bunun için öğretmen ve öğrencinin kendilerine göre planlama yapmaları ya da bu planlamayı başlangıçta kurumumuz da yapmaktadır. Diğer günlerde değişiklikleri kendi aralarında yapan birçok öğretmen ve öğrencimizde bulunmaktadır. Online özel ders için öğretmen ve öğrenci online olarak buluşabilir, gerek lise, gerek üniversite hazırlık olsun gerek üniversite sınavları için olsun planlanan takvime uyarak online özel dersleri sürdürebilirsiniz.

Online Soru Çözümü

Ders çalışma rutininiz sırasında çözemediğiniz için kenara ayırdığınız soruları, online soru çözüm seansları sırasında online olarak öğretmenler ile paylaşabilir, eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Sorularınızın fotoğrafını çekerek öğretmenlerinize iletebilir, online soru çözüm saatinizde bu soruları karşılıklı olarak değerlendirebilirsiniz.

Online Proje Danışmanlığı

Lise veya üniversite seviyesindeki öğrenciler, sıklıkla dönem projeleri için öğretmenlerden danışmanlık hizmeti almaktadır. Bu süreci online sistem üzerinden de devam ettirebilirsiniz. Projenizde hali hazırda bulunduğunuz noktayı danışmanınız ile paylaşarak online görüşme saatinizde çalışmalarınızın üzerinden geçebilirsiniz.

Online Ders Platformları

Online ders uygulamalarından verim alınabilmesi için güvenilir bir platformu kullanmak hayati önem taşır. Online canlı ders işlenebilmesi adına teknolojik altyapının güçlü olması, güvenlik önlemlerinin ve güvenilir olması, süreklilik arz etmesi gibi imkanlarını sağlayabilmesi çok önemlidir. Bu noktada Zoom, Teams ve Skype Business gibi platformlarının imkanlarını hem size hem de eğitmenlerimize ulaştırmaktayız.

Online Ders Sisteminin Faydaları

Genellikle online eğitim çalışmaları zaman ve mekan esnekliği sağlaması açısından sıklıkla tercih edilebilmektedir. Dilediğiniz mekanda, özellikle sosyal izolasyon sürecinde, online ders

uygulamalarının imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Eğitmeniniz ile belirlediğiniz bir gün ve saatte size en uygun platform üzerinden ders çalışma rutininizi sürdürebilirsiniz.

Yayınlandığı Kategori Boğaziçi Rehberlik
Pazartesi, 25 Kasım 2019 15:16

TYT Yaz Kampı Kursu

TYT Yaz Kampı Kursu

 

Yaz Kampı: Şirinevler ve Mecidiyeköy Şubelerinde olacaktır.

Lise 11. sınıf ve 12. sınıfa geçen öğrenciler için hazırladığımız (8-12 kişilik) sınıflarda, özel ders kalitesinde kurs vermekteyiz. TYT yaz kampı kurs içeriği aşağıdaki gibidir. Kişiye özel kurs paketler oluşturmak veya mevcut paketler üzerinde değişiklik yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı
Pazartesi, 25 Kasım 2019 15:16

TYT Matematik Yaz Kampı 2020

TYT Matematik Yaz Kampı

 

Yaz Kampı: Şirinevler ve Mecidiyeköy Şubelerinde olacaktır.

Lise 11. sınıfa ve 12. sınıfa geçen öğrenciler için özenle oluşturduğumuz (Sosyal Mesafe ye uygun şekilde 6 kişilik) sınıflarda, özel ders kalitesinde eğitim vermekteyiz. TYT Matematik yaz kampı kurs içeriği aşağıdaki gibidir. Kişiye özel kurs paketler oluşturmak veya mevcut paketler üzerinde değişiklik yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)
Lütfen tam adınızı giriniz

E-mail(*)
Lütfen e-mail adresinizi giriniz

Telefon(*)
Lütfen telefon numaranızı giriniz

Talep Edilen Ders(*)
Lütfen bir ders seçiniz

Seviye(*)
Lütfen bir seçim yapınız

Ders Tipi(*)
Lütfen bir seçim yapınız

(*)
Lütfen açık rıza metnini okuyup kabul ediniz

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.