Şirinevler Merkez

Şirinevler Merkez

Şirinevler Merkez İletişim

Whatsapp

Eğitim danışmanlarımız 08:00 - 22:00 arası hizmet vermektedir.

Özel Boğaziçi Ders Kişisel Gelişim Kursu

Mahmutbey Yolu Cad. Sakarya Çıkmazı Yazıcıoğlu İş Hanı No:3 Kat:7 34188 - ŞİRİNEVLER / İSTANBUL

+90(212) 552 94 90

Eğitim Danışmanı

0 (850) 305 23 70

Email

[email protected]

Ögeler etikete göre görüntüleniyor: matematik yaz kampı

Pazar, 20 Haziran 2021 20:02

TYT Matematik Yaz Kampı

TYT Matematik Yaz Kampı 

Matematik sayısal bölümdeki öğrenciler için diğer bölümlere göre çok daha önemlidir. Özellikle sayısal öğrencileri ve matematik ağırlıklı konularda sorun yaşayan öğrenciler için TYT Matematik Yaz Kampı sınava hazırlıkta onların eksiklerini gidermede oldukça etkilidir. 

Sınava hazırlık kampımız toplamda 5 hafta sürer. Derslerimiz, Hafta içi 5 gün 10 saat matematik 5 saat geometri ve 5 saat Türkçe olmak üzere toplamda 100 saatlik konsantre bir programdan oluşur. 

Matematik Yaz Kampı ile öğrencilerimizin hem eksik olduğu konularda daha iyi bir eğitim görmesini hem de sınav disiplinine alışmasını hedefleriz. Bu amaçla sınıftaki öğrenci sayımızı maksimum 8 kişi ile sınırlamaya çalışırız. Çünkü her öğrencimiz bizim için son derece özeldir ve sınava hazırlık sürecinde her biriyle özel olarak ilgilenmeyi önemseriz.

Bu sayede öğrencilerimizin akıllarına takılan veya anlamadıkları konularda sorularını daha rahat cevaplarız. Her öğrencimizle birebir ilgilenerek denemelerde yapamadıkları soruları çözer, eksik oldukları konulara yönelik tavsiyelerle etkili bir hazırlık süreci yaşamalarını sağlarız.

Matematik Yaz Kampı Kimler İçindir?

TYT hazırlık sürecinde olan 11.ve 12.sınıf öğrencilerimiz bu kampa katılabilirler. Öğrencilerimize kamp içinde sınıf düzeyine uygun konu anlatımı, soru çözümü ve denemelerle kendilerini sınama şansı veririz. Soru bankası, konu anlatımları ve gerekli dokümanlarla etkili bir konu anlatımı, pekiştirme ve soru çözümü üçgeni oluştururuz.  

Her öğrencimize en iyi eğitimi ve en iyi sınava hazırlık deneyimini yaşatmayı hedefleriz. Bunun için kampa katılacak öğrencilerimizin eksik olduğu konuları doğru belirlemeyi azami derecede önemseriz. Gerçekleştireceğimiz seviye belirleme sınavı ile matematik yaz kampı sınıflarımızı oluştururuz. Her öğrencimizin eksik olduğu konulara uygun bireysel çalışma programları ile bu eksiklerini kapatmalarına yardımcı oluruz. 

Gerekli olduğu takdirde rehber öğretmenlerimizle düzenli görüşmeler yapmalarını, psikolojik olarak da destek almalarını sağlarız. Her öğrencinin farklı yetenekleri ve öğrenme alışkanlıkları olduğunu bilerek onların çalışma ortamlarına ve öğrenme yatkınlıklarına uygun çalışma programları oluştururuz. 

Matematik Kampı ile Her Sınıfa Özel Program 

Matematik yaz kampı kapsamında oluşturduğumuz her sınıftaki öğrencilerimizin başarı gösterdiği dersler ve konular aynı değildir. Bu nedenle yaptığımız seviye belirleme sınavlarının sonucuna göre onlar için uygun ders programları hazırlarız. 

Her öğrencimiz her derste ve konuda eşit derecede başarılı olmayabilir. Çünkü bazı konular bazı öğrenciler için daha kolay bazıları için daha zor olabilir. Öğrencilerimizin zorlandığı konuları tespit ederek onlara üzerinde durmaları ve daha çok soru çözmeleri gereken konuları uzman eğitmenlerimizin de desteği ile gösteririz. 

Neticede matematik kampı kapsamında konu anlamına, etütlere ve deneme sınavlarına katılan her öğrencimiz için sınav sonrasında bir değerlendirmemiz bulunur. TYT matematik yaz kampı sayesinde özellikle öğrencilerimiz henüz yaz rehavetine kapılmadan düzenli sınava hazırlık alışkanlığı kazanırlar. 

Doğru Çalışma Tekniği ve Rehberlik Desteği

Sınava hazırlık sürecinde en önemli şey, aslında öğrencilerimizin sınava bakış açısıdır. Kafalarındaki engelleri kaldırmalarını sağlamak adına onlara gerekli rehberlik desteğini sağlarız. Yani, hangi konuya nasıl çalışacakları, her seviye tespit sınavı sonunda eksiklerinin üzerine nasıl gidecekleri, zorlandıkları konularda bizden nasıl yardım alacakları hakkında onları bilgilendiririz. 

Matematik yaz kampı kapsamında öğrencilerimize vizyoner bir eğitim sistemiyle çok yönlü bir sınava hazırlık programı sunarız. Sınava hazırlık önce psikolojik bir süreçtir. Öğrencilerimiz, kazanamama korkusu yaşıyor olabilir. 

Bazı öğrencilerimizin hayatında sınava odaklanmasını engelleyen psikolojik engeller söz konusu olabilir. Bütün bunları aşmak için rehber öğretmenlerimizle görüşmeler yaparak zorlandıkları konularda nasıl yol alacakları noktasında bilinçlenmelerine de yardım ederiz. Boğaziçi Ders ayrıcalığıyla 

Matematik Kampı Avantajları 

Bizi birçok yaz kampı programından ayıran önemli avantajlara sahibiz. 

  • Öğrencilerimiz rehber öğretmenle yapacakları birebir rehber öğretmen görüşmeleriyle yaşadıkları psikolojik sorunları daha kolay atlatmalarını sağlarız.
  • TYT Matematik kampı kapsamında öğrencilerimize sadece konu anlatımı ve soru çözümünden ibaret sıradan bir sistem değil, sonuç odaklı eğitim veririz.
  • Bilgi eksiklerini giderir, sınavda zaman yönetimi konusunda bilinçlenmelerini sağlar, sınava hazırlık sürecinde stres seviyelerini en alta çekmeyi hedefleriz.
  • Matematik yaz kampı aracılığıyla öğrencilerimizin pandemi sürecinde evde kaybettikleri süreyi telafi etmelerini sağlarız. 

Siz de öğrencilerinizi sınava hem psikolojik hem de bilgisel düzeyde yeterli şekilde hazırlamak istiyorsanız sınırlı sayıdaki kamplarımıza kayıt tarihlerini kaçırmayın!

 

Yayınlandığı Kategori YKS
Çarşamba, 27 Ocak 2021 10:50

TYT Matematik Yaz Kampı 2021

TYT Matematik Yaz Kampı Programı (28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021)

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu

Temel Yeterlilik Testi sınavına girecek öğrencilere yönelik açılan yaz kampı kursunun bu programı, Matematik, Geometri, Türkçe Ağırlıklı olarak yapılacaktır.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursunu Kimler Alabilir?

Lise seviyesinde 11. Sınıf ve 12. Sınıfa giden öğrencilerin yanı sıra mezun veya yeniden sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler alabilir

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Kontenjanı Kaç Kişiliktir?

Her sınıf 12 kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Ancak Boğaziçi Ders Eğitim Kurumu olarak sınıfları 8 kişilik olabilecek şekilde planlamaya çalışıyoruz. Fazla talepleri için yeni sınıflar açıyor ve yeni gruplar kuruyoruz. Bazı durumlarda yeni sınıf açılacak kapasite talep olmaz ise mevcut sınıflara öğrencileri ekliyoruz yine de sınıfın normal kapasitesini aşmıyoruz.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Kalitesi Ne Seviyededir?

Butik diyebileceğimiz daha az kişi ile ders yapma sebeplerimizden biri de her öğrenciye yeteri kadar ilgi göstermek ve her öğrencinin bir özel ders alıyor gibi yeterli seviyede eğitim alabilmesini sağlıyoruz. Yani diyebilir ki; sınıflarımızda özel ders kalitesinde butik ders anlatıyoruz ve her öğrencimizi yakından tanıyor aynı zamanda da eğitimini birebir takip ediyoruz.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Müfredatı Nedir?

Uzun yıllar boyunca verdiğimiz yaz kampı kursların sonucunda her öğrencinin ihtiyacı olan eğitimin temelini oluşturacak yeterli saat ve ders içeriğini bir paket etrafında topladık ve bu paket içeriğine göre de bir fiyatı sabitlemeye çalıştık. Yine de bazı veli veya öğrencilerimiz için paketlerimiz özelleştirilebilir ve eksiklerini gidermek açısından saat veya alacağı ders çeşidi değiştirilebilir. Bazı durumlarda ise öğrenci için paket içerisinden sadece bazı branşlarda ders ihtiyaç olabilir ve bu durum için de diğer seçenekler çıkarılarak paket üzerinde değişiklik yapılabilir.

Kişiye özel kurs paketleri oluşturmak veya mevcut paketlerimiz üzerinde değişiklik yapmak için eğitim danışmanımız size yardımcı olacaktır.

TYT Matematik Yaz Kampı Programı
Sınıflar 12 Kişilik
TYT Matematik 10 Saat
TYT Geometri 5 Saat
TYT Türkçe 5 Saat
Haftada 20 Saat
Haftaiçi 5 Gün
Deneme 3 Adet
5 Haftada Toplam 100 Saat
Dersler Ö.Ö veya Ö.S
SBS 24 Haziran Perşembe

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Amacı

Öğrenciler, ister TYT ister YKS 'ye hazırlansın, yaz tatillerinin başında henüz okul düşüncesinden çok uzaklaşmadan ve motivasyonlarını kaybetmeden yaz tatilini değerlendirme programın adı TYT Matematik Yaz Kampı Kursudur. Tüm dünya olarak içinde bulunduğumuz pandemi yaşam biçimine alışmaya çalışırken hareketlerimizin kısıtlanmasının yanında sosyalleşmenin de önüne geçmiş yeni normallere geçiş sürecinde  oluşan eksiklerimiz olabildiğince büyüdü. Özellikle öğrencilerin eğitimine balta vuran Covid 19 tedbirleri yüzünden büyük eksiklik ve açık oluştu. Öğrencilerin bu eksiklerini hızlıca kapatmayı amaçladığımız TYT Matematik Yaz Kampı Kursu ile Matematik, Geometri ve Türkçe derslerinden öncelikle konu eksiklerini ve bunun yanında da soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle soru çözme yöntem ve hızlarını geliştirmeyi amaçlıyoruz. Yaz Kampı Kursu her öğrencinin yaz tatilini avantaja çevirmelerini sağlayacağına inanıyoruz. Bu kamp sayesinde öğrenciler TYT Matematik alanında pratik kazanmış olacaklardır.

Eğitim Süresi: Haftada 5 hafta “toplamda 100 saat ders”  olarak planlanmıştır.
Kaynak: 

Her öğrenciye soru bankaları, ders föyleri ve konu tarama testleri verilmektedir.   Kullandığımız eğitim kaynakları yayınevleri tarafından tarafımıza özel hazırlanmış kaynaklar olup, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur.

TYT Matematik Yaz Kampı Kursu Sınıfları Nasıl Oluştur?

Yaz kampına katılacak her öğrenci öncelikle seviye belirleme sınavı olacaktır. Sınav sonrası değerlendirme ile öğrenciye uygun sınıf seviyesi belirlenir, Öğrenci kendi seviyesindeki diğer öğrencilerle aynı sınıfta bulunmanın konforu içerisinde eğitim alırken biz öğretmenlerimizle öğrencilerin seviyelerini hızlıca artıracak plan ve programlar yaparız. İki farklı sınıf seviyesindeki öğrenciler aynı dersi alsa bile farklı seviyede konu ve sorularla ve farklı eğitim şekliyle karşılaşırlar. Kamp sonunda her sınıfın seviyesin en. İyi sınıfın geldiği seviyeye ulaşmış olur.

Sınırlı sayıda gruplar açılacaktır.

Ders Merkezleri: Yaz kampı merkez ve şubelerimizde olacak şekilde planlanmıştır. 

Derslerin Başlama ve Bitiş Tarihi: 28 Haziran 2021 – 6 Ağustos 2021
TYT Yaz Kampı Kursu Öğretmenleri Hakkında Bilgilendirme

 Yaz kampı öğretmenlerimiz konusunun uzmanı olması yanında özellikle Fen ve Anadolu Liselerinde görev yapmış ve aynı zamanda da özel kurs merkezlerinde birçok öğrenciyi sınavlara hazırlamış, yeni sınav sistemine hakim, öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemiş, birçok öğrenciye de iyi dereceler yaptırmış Matematik, Geometri ve Türkçe öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

  • TYT = Temel Yeterlilik Testi 
  • AYT = Alan Yeterlilik Testi
  • YKS = TYT + AYT / DİL
Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı
Pazartesi, 25 Kasım 2019 15:16

TYT Matematik Yaz Kampı 2020

TYT Matematik Yaz Kampı

 

Yaz Kampı: Şirinevler ve Mecidiyeköy Şubelerinde olacaktır.

Lise 11. sınıfa ve 12. sınıfa geçen öğrenciler için özenle oluşturduğumuz (Sosyal Mesafe ye uygun şekilde 6 kişilik) sınıflarda, özel ders kalitesinde eğitim vermekteyiz. TYT Matematik yaz kampı kurs içeriği aşağıdaki gibidir. Kişiye özel kurs paketler oluşturmak veya mevcut paketler üzerinde değişiklik yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Yayınlandığı Kategori TYT Yaz Kampı

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)
Lütfen tam adınızı giriniz

E-mail(*)
Lütfen e-mail adresinizi giriniz

Telefon(*)
Lütfen telefon numaranızı giriniz

Talep Edilen Ders(*)
Lütfen bir ders seçiniz

Seviye(*)
Lütfen bir seçim yapınız

Ders Tipi(*)
Lütfen bir seçim yapınız

(*)
Lütfen açık rıza metnini okuyup kabul ediniz

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.