12. Sınıf Geometri Özel Ders 12. Sınıf Geometri Özel Ders Boğaziçi Ders

12. Sınıf Geometri

Geomteri, matematiğin uzamsal ilişkiler ile ilgilenen alt dalıdır. Geometri, arazi ölçümü sözcüklerinden türetilmiştir.

Geometri günlük yaşamın hemen her alanında gereklidir. Geometride uzunluk, alan, yüzey, açı gibi kavramlar bazı nicelikleri belirlemede kullanılır. Geometrinin en çok iç içe olduğu dallar; cebir ve trigonometri, mimarlık, mühendislikler, endüstriyel alanlar, simülasyonlar, bilgisayar programları ve grafikleri, sibernetik, tasarım, sanat vb.dir. geometrinin kullanılmadığı meslek yada alan yok gibidir.

Geometri dersi ve özellikle YKS Geometri konuları, öğrencinin sınavlarda en çok puan alabilecekleri bir derstir, bu nedenle geometri dersine hazırlanmak ve diğer öğrencilere göre fark oluşturmak bu ders sayesinde mümkün olmaktadır. Geometri daha çok görme ile alakalı olduğundan özel ders ile öğrenciler hangi sorularda nasıl bir görme yeteneği gösterilmeli öğrenmektedirler. Geometri dersini okullarda öğrendiğiniz şekli ile sınavlara girdiğinizde ilk karşılaştığınız sorun süre yetmezliği olmaktadır. Özel ders öğretmenlerimiz geometriden özel ders anlatırken siz öğrencilere pratik yolları, görme tekniklerini öğretmekte size maksimum soru çözme hızını kazandırmaktadırlar.

Okul derslerine yönelik özel ders almak isteyen öğrencilere, geometri özel ders öğretmenlerimiz ise, bu dersi pratik şekle dönüştürmüşlerdir. konu anlatımları ve konu eksiklerini bu yöntemle tamamlayan öğrenciler okul derslerinde de yüksek başarı elde edebilmektedirler.

Geometri öğretmenlerimiz, çıkmış YKS soruları ile çözümlü soru örnekleri üzerinden konu anlatmaktadırlar. bu şekilde hızlı öğrenim gerçekleştiren öğrencilerimiz sınavlara yeterli zamanda yeteri kadar hazırlık yapmış olmaktadırlar.

 

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)
Lütfen tam adınızı giriniz

E-mail(*)
Lütfen e-mail adresinizi giriniz

Telefon(*)
Lütfen telefon numaranızı giriniz

Talep Edilen Ders(*)
Lütfen bir ders seçiniz

Seviye(*)
Lütfen bir seçim yapınız

Ders Tipi(*)
Lütfen bir seçim yapınız

(*)
Lütfen açık rıza metnini okuyup kabul ediniz

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.