Ögeler etikete göre görüntüleniyor: bayi

Perşembe, 27 Şubat 2020 08:23

Boğaziçi Ders Franchise

"Boğaziçi Ders" MARKAMIZIN GÜCÜNÜ ARKANIZA ALIN

Değerli Özel Öğretim Kursu ve Kişisel Gelişim Kursu Sahipleri,

Boğaziçi Ders, özel ders ile 2001'de başlayıp 2004'te butik dershanecilikle eğitim sektörünün farklı alanlarında markalar geliştirerek büyüyor. Türkiye`de ilk kurulan özel ders organizasyon olan kurumumuz, Özel öğretim kursu ve kişisel gelişim kursu markamızın gücünü paylaşmak istiyoruz.

Boğaziçi Ders Kimdir?

"Boğaziçi Ders" markasını tescillemiş, özel ders organizasyonu ve kurs programları konusundan uzman ve "Yaz Kampı" kurs anlayışının öncüsü olan bir kurumdur. İnternet siteleri sayesinde yüzlerce öğretmene özel ders yönlendirmesi yapan, farklı özel öğretim kurumlarına yeni kayıtlar yönlendiren ve yaz kampları ile okul ve sınav sonrası kurs merkezlerini bir sene sonraki eğitim dönemine hazırlayan bir kurumdur.

İnternet sitelerimiz sayesinde yüksek organik trafik sayesinde hem özel ders hem kurs programları için ihtiyaçları karşılamak, en iyi hizmeti sunmak ve eğitimde kalitenin adı olmak isteyen kurumlarla birlikte daha ileriye yürümek için franchise programını başlattık. 

Boğaziçi Ders olarak tüm Türkiye`de işbirliği geliştireceğimiz, profesyonel olarak beraber çalışabileceğimiz tüm özel öğretim kursu ve kişisel gelişim kurslarıyla beraber çalışabiliriz. Web sitelerimiz tüm büyük şehirlerde iyi konumlarda olup açtığınız özel öğretim kursu ve kişisel gelişim kursu veya açmak istediğiniz Özel öğretim kursu ve kişisel gelişim kursuları için en iyi alternatif olarak karşınızdayız.

Avantajları

 • Halen faaliyette olup yeterli kaynağa ulaşamayan ve pazarlama gücü olmayıp kendi yağında kavrulamayan kurumlar için hızlı şekilde kaynak bulmalarını taahhüt ediyoruz.
 • Halen faaliyette olup işini büyütmek daha fazla kitleye ulaşmak potansiyelini arttırmak isteyen kurumlar, işinizin artacağını taahhüt ediyoruz.
 • Yeni kurulacak veya kurmayı düşünen, eğitim sektöründe bende varım demek isteyen kurumlar için yatırımınıza değer katacağımızı taahhüt ediyoruz.
 • Mevcut bir kurum markası altında olup yeterli kitleye ulaşamayan kurumlar için gelirinizin artacağını ve yeni kitlelere ulaşabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

Sizde Boğaziçi Ders markasının gücünü arkanıza almak ve büyük bilgi birikiminin ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz sizleri bekliyoruz. Bizi arayın gelelim yerinizi görelim tecrübelerimizi paylaşalım beraber neler yapabiliriz konuşalım.

Yatırımlarınız daha fazla beklemesin, en kısa zamanda kar eder duruma geçmiş, kaliteli bir eğitim veren gözde bir öğretim merkezine dönüşsün.

Faydaları

 • İnternet sitesi yaptırmanıza ve böyle bir maliyet altına girmenize gerek kalmayacak
 • Sosyal Medya görselleri ve videoları hazırlamanıza gerek kalmayacak
 • Tanıtım videoları hazırlatmanıza gerek kalmayacak
 • Resmi işlerinizde ne nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını aramanıza gerek kalmayacak

Tüm bunları biz sizin için yapıyor olacağız. Siz arkanıza yaslanıp her zaman yaptığınız en iyi şeyi yani eğitim vermeye devam edin. Sadece faydalar bölümü bile size yıllık 100 bin tl tasarruf ettirebilir.

Franchise Modelimiz

Boğaziçi Ders markasının gücünü arkasına alacak her kurum iç yönetiminde firma sahibi mesüldür. Bizden tecrübelerimiz konusunda bilgi isteyen veya isteyecek her kuruma da tavsiyelerimiz olacaktır. Kurumlar kendi iç tüzükleri veya resmi yazışmaları kendi adları ile yapacaktır. Kurumlar kendi resmi kimlikleriyle resmi yükümlülüklerini yerine getirme konusunda kendi sorumlukları altındadırlar. Boğaziçi Ders, bilgi ve tecrübemizden faydalanmak isteyen tüm kurumlara gereken denetimleri yaparak kurumlara yol gösterir. Gerektiğinde kurum özelinde çözümler geliştirirler.

Neden Franchise?

İstanbul Şirinevler 'de başlayan eğitim-öğretim serüvenimiz, yıllar içerisinde yeni fikir ve açılımlarla büyüdü, öğrenci ve velilerin daha kaliteli eğitim arayışları ve bizimde bu konuda yaptığımız yatırımlar bizi şimdiki konumumuza getirerek taleplerin artmasına ve talepleri karşılama noktasında da yeni fikirler düşünmemize sebep oldu. Franchise  modelini geliştirirken bile sadece İstanbul için mi yoksa diğer iller için de olabilir mi diye tartışırken, İnternet sitemizin Google 'daki durumuna bakarak ne olacağına karar verdik. Tüm büyük şehirlerde ve birçok küçük şehirde de internet sitemizin durumu, gelen talepler bizi bu gücü diğer illerdeki özel öğretim kursu ve kişisel gelişim kurslarıya paylaşmaya itti. Bize gelen tüm talepleri Franchise iş ortaklarıyla paylaşmaya hazırız. İlk aydan itibaren çalmayan telefonunuzun çalacağını, almadığınız kayıtları alacağınızı taahhüt ediyoruz. İşte bu yüzden Franchise 

İlke ve Değerlerimiz

 • Birliktelik-Ortak Akıl

İş ortaklarımız olan veya olacak olan tüm Özel öğretim kursu ve kişisel gelişim kurslarıyla her koşulda, her zaman yanında olacağımızı taahhüt ederiz. Daha büyük bir şeyin parçası olmak ortak akılla olacağının farkındayız. Verdiğimiz her türlü sözü yerine getiririz.

 • Yenilikçilik

Eğitim ve öğretimde her zaman fark yaratabilmek için, sürekli kendimizi geliştirir, rakiplerimizi takip eder ve yeni fikirler geliştirerek öğrenciye ulaşmanın en iyi yolunu bularak onlara en iyi eğitim ve öğretim imkânlarını sunarız.

 • Başarı

Kaliteli eğitim ve öğretim demek, öğrencinin ya da velinin aldığı eğitimden sonra sizi tavsiye ediyor anlamına gelmektedir. Bizim başarımız ise bizden eğitim ve öğretim hizmetleri alan kurum, kuruluş, öğretmen veya öğrencinin bizi tavsiye etmesidir. Franchise iş ortaklarımızla çalışırken önceliğimiz tavsiye edilen bir kurum, öğretmen olmanın önemi olduğunu göreceksiniz. Dolayısıyla bizim başarımız sizin başarınız, sizin başarınız da bizim başarımız olacaktır.

Genel Bilgiler

Marka

Sektörün en iyilerinden biri olan Boğaziçi Ders markası ile size bulunduğunuz yerde önemli bir avantaj sağlayacaktır. Sadece marka ve isimle insanların size yaklaşımları değişecektir. Boğaziçi Ders markası kaliteyi, başarıyı ve özel olmayı simgeler. Bu markanın gücünü arkanıza almak size prestij getirecektir.

Bilgi Birikimi (Know-How)

Boğaziçi Ders olarak özel ders organizasyonu, butik dershaneciliği, eğitimde teknolojiyi kurmuş ve geliştirmiş bir ekibiz. 2001'den beri edinilen bilgi birikimi size tam anlamıyla yansıtılacaktır. Sektörde gelişimin öncüsü olmak için sizde Boğaziçi Ders bünyesine katılın.

Rekabet

Özel öğretim kursu ve kişisel gelişim kursları, tek başınıza vereceğiniz rekabet savaşında çok fazla maliyet, pazarlama ve insan gücü harcamak zorunda olacaksınız. Biz bunun yerine size zaten rekabette üst sırada olan web sitemizle rakiplerinize fark atma imkanı sunuyoruz. Kurum olarak kendi başınıza harcayacağınız maliyetin çok çok altında bir bedelle üst sıralarda olmanın avantajını sunuyoruz.

İmaj

Boğaziçililer olarak kurduğumuz bu sistem, yine Boğaziçi imajıyla özdeşti. Markamız yıllar içerisinde büyüdü ve şimdiki halini aldı. Boğaziçi Ders markasının imajı bölgenizde sizi özel bir yere konumlayacaktır.

Ar-Ge

İnternet siteleri, Uygulamalar, Özel öğretim kursu ve kişisel gelişim kursları için geliştirdiğimiz kurs merkezi yönetimi yazılımları gibi bir çok konuda yenilikler için çalışıyoruz.

Franchise için gelin görüşelim veya biz gelelim yerinde görelim, görüşelim. Zaman aleyhinizde işlemesin.

Yayınlandığı Kategori Franchise

Bizimle İletişime Geçin

Talep Formu.
Adınız Soyadınız(*)

E-mail(*)

Telefon(*)
Sadece numara giriniz (ülke kodlarının başında + kullanmayınız)

Talep Edilen Ders(*)

Seviye(*)

Ders Tipi(*)

(*)

Verdiğiniz bilgiler ışığında eğitim danışmanlarımız sizi arayacaktır. İlginizen dolayı teşekkür ederiz.